Car Mechanic Simulator 18 ikon

Car Mechanic Simulator 18

v1.1.12

Car Mechanic Simulator 18, eski klasik arabaları bulup tamir edeceğiniz başarılı bir Android oyunudur.


Özellikle arabalara meraklı olan oyuncuların seveceği Car Mechanic Simulator 18 arabaların tamir edilmesi üzerine kurulmuş bir senaryoya sahip. Amacınız, eski ve terkedilmiş durumdaki klasik arabaları bularak onları tamirhanenizde tamir etmek. Kulağa çok ilginç geliyor olabilir ancak, arabaların motor, şasi, vites kutusu, amortisör ve diğer parçalarıyla ilgilenmeye başladıkça oyun çok sürükleyici bir hale geliyor.


Car Mechanic Simulator 18 oyununun en sevdiğimiz özelliği, uyumlu parçalar arasında istediğinizi seçebiliyor olmanız. Yani, klasik arabayı ister yine klasik olacak şekilde tamir edebilir veya çok daha farklı parçalar kullanarak onu yeni bir canavara dönüştürebilirsiniz. Parça seçimi ve arabanın tarzı tamamen size kalmış, istediğiniz gibi şekillendirin.


Android simülasyon oyunları arasında tamir etme ve araç düzeltme oyunları arasında öne çıkan Car Mechanic Simulator 18 ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Car Mechanic Simulator 18 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 18 ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator 18 ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator 18 ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator 18 ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator 18 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.12

GeliştiriciPlayWay SA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi19.06.2019 - 12:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme86

Dosya boyutu 71.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9673

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder