Car Mechanic Simulator ikon

Car Mechanic Simulator APK

v1.3.10

Car Mechanic Simulator 18, eski klasik arabaları bulup tamir edeceğiniz başarılı bir Android oyunudur.


Özellikle arabalara meraklı olan oyuncuların seveceği Car Mechanic Simulator 18 arabaların tamir edilmesi üzerine kurulmuş bir senaryoya sahip. Amacınız, eski ve terkedilmiş durumdaki klasik arabaları bularak onları tamirhanenizde tamir etmek. Kulağa çok ilginç geliyor olabilir ancak, arabaların motor, şasi, vites kutusu, amortisör ve diğer parçalarıyla ilgilenmeye başladıkça oyun çok sürükleyici bir hale geliyor.


Car Mechanic Simulator 18 oyununun en sevdiğimiz özelliği, uyumlu parçalar arasında istediğinizi seçebiliyor olmanız. Yani, klasik arabayı ister yine klasik olacak şekilde tamir edebilir veya çok daha farklı parçalar kullanarak onu yeni bir canavara dönüştürebilirsiniz. Parça seçimi ve arabanın tarzı tamamen size kalmış, istediğiniz gibi şekillendirin.


Android simülasyon oyunları arasında tamir etme ve araç düzeltme oyunları arasında öne çıkan Car Mechanic Simulator 18 ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Car Mechanic Simulator 18 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator ekran görüntüleri Car Mechanic Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Car Mechanic Simulator APK, güncel sürümle birlikte:

2 yeni araba modeli eklenmiş,

Oyun grafikleri optimize edilmiş,

Oyun kartları güncellenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder