Farmer Sim 2015 ikon

Farmer Sim 2015 APK

v1.8.1

Farmer Sim 2015 APK, gerçekçi simülasyon yapısı ile dikkat çeken oldukça başarılı bir Android çiftlik oyunudur.


Android için geliştirilen başarılı çiftçilik ve traktör simülatör oyunlarından olan Farmer Sim 2015 oyunuyla gerçeğe yakın traktör, biçerdöver, saban ve benzeri çiftçi alet ve gereçleriyle kendi toprağınızda hasatlarınızı ekin ve toplayın. Birçok farklı ülke haritası bulunan oyunda sadece bir çiftliğe bağlı kalmadan çalışabiliyorsunuz. Göreviniz her çiftçinin yaptığı günlük işleri yapmak: tarla ekmek, biçmek, hayvanlara bakmak, traktör sürmek ve taşımacılık yapmak bunlar arasında en sık görevleriniz. Ayrıca, yukarıda saydığımız traktör gereçleri ile çiftliğinizde ihtiyaç duyacağınız her şeyi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.


Oyunun başlıca özellikleri şöyle:

  • ABD ve Avrupa haritaları,
  • Ekin satıp para kazanabilme,
  • Gece ve gündüz değişimi,
  • Hayvan yetiştirme, satma ve satın alma.

Ovidiu Pop ekibi tarafından geliştirilen oyun Android ekosistemindeki en popüler çiftlik oyunları arasında yer alıyor. Farmer Sim 2015 APK dosyasını şimdi ücretsiz indir ve kendi çiftliğini geliştirmeye başla. İyi oyunlar.

Farmer Sim 2015 ekran görüntüleri Farmer Sim 2015 ekran görüntüleri Farmer Sim 2015 ekran görüntüleri Farmer Sim 2015 ekran görüntüleri Farmer Sim 2015 ekran görüntüleri

Yorumlar

Farmer Sim 2015 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Farmer Sim 2015 v1.2.0 için
Hayır dolandırıcı değil bunlar oluyor