Tır Simülatörü Extreme Avrupa ikon

Tır Simülatörü Extreme Avrupa

v1.1.149

Tır Simülatörü Extreme Avrupa, gerçekçi fizik ve grafik modellemesine sahip başarılı bir kamyon sürme oyunudur.


Türk yapımı olan Tır Simülatörü Extreme Avrupa oyunuyla Avrupa'nın yollarında kargo taşımacılığı görevleri sizi bekliyor. Paris, Berlin, Belgrad ve İstanbul gibi birçok büyük Avrupa şehri oyun haritasında kendisine yer bulmuş. Bu şehirler arasında yapacağınız taşımacılık görevlerinde daha çok para kazanmanın yolu, uzak mesafeye sahip şehirler arasında taşımacılık yapmak. Ayrıca taşıdığınız yüke zarar vermemek de para cezası yemeden kazanmanızı sağlıyor.


Tır Simülatörü Extreme Avrupa oyununa kendi tır şirketinizi kurarak başlıyorsunuz. Başlangıçta şirketinizin 1 tane tırı oluyor, ancak yapacağınız başarılı işlerle yeni tırlar satın almak ve filonuzu genişletmek sizin elinizde. Ayrıca günlük verilen ödüller ile de sahip olduğunuz tırları kişiselleştirme şansınız var.


Türkiye merkezli oyun stüdyosu olan PabloGame ekibi oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Tır Simülatörü Extreme Avrupa APK dosyasını ücretsiz indirin, kamyon ve tır sürme keyfini yaşayın. İyi oyunlar.

Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.149

GeliştiriciPabloGame

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi08.04.2020 - 11:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme76

Dosya boyutu 149 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10334

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder