Tır Simülatörü Extreme Avrupa ikon

Tır Simülatörü Extreme Avrupa APK

v1.1.149

Tır Simülatörü Extreme Avrupa Açıklama

Tır Simülatörü Extreme Avrupa, gerçekçi fizik ve grafik modellemesine sahip başarılı bir kamyon sürme oyunudur.


Türk yapımı olan Tır Simülatörü Extreme Avrupa oyunuyla Avrupa'nın yollarında kargo taşımacılığı görevleri sizi bekliyor. Paris, Berlin, Belgrad ve İstanbul gibi birçok büyük Avrupa şehri oyun haritasında kendisine yer bulmuş. Bu şehirler arasında yapacağınız taşımacılık görevlerinde daha çok para kazanmanın yolu, uzak mesafeye sahip şehirler arasında taşımacılık yapmak. Ayrıca taşıdığınız yüke zarar vermemek de para cezası yemeden kazanmanızı sağlıyor.


Tır Simülatörü Extreme Avrupa oyununa kendi tır şirketinizi kurarak başlıyorsunuz. Başlangıçta şirketinizin 1 tane tırı oluyor, ancak yapacağınız başarılı işlerle yeni tırlar satın almak ve filonuzu genişletmek sizin elinizde. Ayrıca günlük verilen ödüller ile de sahip olduğunuz tırları kişiselleştirme şansınız var.


Türkiye merkezli oyun stüdyosu olan PabloGame ekibi oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Tır Simülatörü Extreme Avrupa APK dosyasını ücretsiz indirin, kamyon ve tır sürme keyfini yaşayın. İyi oyunlar.

Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri Tır Simülatörü Extreme Avrupa ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.149

GeliştiriciPabloGame

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.04.2020 - 11:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme151

Dosya boyutu 153 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10334

GÜVENLİKİndireceğiniz Tır Simülatörü Extreme Avrupa APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.trucksimulator.extreme

APK imzası: 3a659db83f5f7efb1110b1de730c81a85ee3e234

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder