House Flip ikon

House Flip APK

v2.0.2

House Flip Açıklama

Simülasyon tabanlı House Flip, bir evi baştan sona tasarlamanız gereken eğlenceli bir oyun.

 

Aslında oyun için ev tasarım simülasyonu demek daha doğru, çünkü oyunun başından itibaren evleri yaratıcı tasarımlarınızla güzelleştirmek temel göreviniz. Oyunda yenileyeceğiniz her ev için farklı bir dekorasyon ve tasarım fikri üretmeniz, daha sonra bunu uygulamanız şart. Bu sayede oyundaki başarı çubuğunuz ve seviyeniz artmaya başlıyor.

 

House Flip'teki göreviniz sadece evi yeniden dekore etmek ve tasarlamak değil. Evdeki yapı sorunlarını tadilat yoluyla düzeltme, bahçe düzenlemesi yapma ve gerektiğinde evi satarak ek para kazanma gibi görevleriniz de var. Her görev dekorasyon için malzeme satın almanızı sağlayan ödül parası kazanmanızı sağlıyor, özellikle seviyeniz yükseldikçe yeni mobilya ve dekorasyon malzemelerini almak için görevlerdeki başarı oranınızı arttırmanız şart.

 

Android ev tasarım ve dekorasyon oyunları arasında oldukça popüler olan House Flip ücretsiz oynayabileceğiniz bir oyun. House Flip APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.2

Geliştiricifun-gi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi27.04.2019 - 16:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme632

Dosya boyutu 90.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9567

GÜVENLİKİndireceğiniz House Flip APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fungi.houseflip

APK imzası: 5a2c6ede72fd9c111e2d6e0ea16183160de60ca4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder