House Flip ikon

House Flip APK

v2.0.2

Simülasyon tabanlı House Flip, bir evi baştan sona tasarlamanız gereken eğlenceli bir oyun.

 

Aslında oyun için ev tasarım simülasyonu demek daha doğru, çünkü oyunun başından itibaren evleri yaratıcı tasarımlarınızla güzelleştirmek temel göreviniz. Oyunda yenileyeceğiniz her ev için farklı bir dekorasyon ve tasarım fikri üretmeniz, daha sonra bunu uygulamanız şart. Bu sayede oyundaki başarı çubuğunuz ve seviyeniz artmaya başlıyor.

 

House Flip'teki göreviniz sadece evi yeniden dekore etmek ve tasarlamak değil. Evdeki yapı sorunlarını tadilat yoluyla düzeltme, bahçe düzenlemesi yapma ve gerektiğinde evi satarak ek para kazanma gibi görevleriniz de var. Her görev dekorasyon için malzeme satın almanızı sağlayan ödül parası kazanmanızı sağlıyor, özellikle seviyeniz yükseldikçe yeni mobilya ve dekorasyon malzemelerini almak için görevlerdeki başarı oranınızı arttırmanız şart.

 

Android ev tasarım ve dekorasyon oyunları arasında oldukça popüler olan House Flip ücretsiz oynayabileceğiniz bir oyun. House Flip APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri House Flip ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder