Resort Tycoon - Hotel Simulation ikon

Resort Tycoon - Hotel Simulation APK

v9.3

Resort Tycoon otelcilik görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.


Tatil köyü ve otel konseptine sahip olan oyunda müşterilerinizi memnun etmek için onlarca görevi yerine getirmeye çalışacak, kazanacağınız ödüllerle otelinizi ve tatil köyünüzü geliştireceksiniz. Otelinizi sürekli geliştirmeye devam ederseniz büyük bir oteller zincirine sahip olma şansınız var. Tabii her şeyden önce müşterileriniz sizden memnun olmalı. Garsonların servisi, odaların temizliği, müzik ve eğlence odaklı hizmetler dahil hemen her şey sizin sorumluluğunuzda. Otel yöneticisi olmak kolay değil, Resort Tycoon APK dosyasını indirip kurarak kendinizi kanıtlayın.


Oyunun grafik kalitesi gayet akıcı görünüyor. Özellikle düşük sistemli telefonlarda bile rahatça oynanabiliyor. Son olarak, oyun tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. İyi eğlenceler.

Resort Tycoon - Hotel Simulation ekran görüntüleri Resort Tycoon - Hotel Simulation ekran görüntüleri Resort Tycoon - Hotel Simulation ekran görüntüleri Resort Tycoon - Hotel Simulation ekran görüntüleri Resort Tycoon - Hotel Simulation ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Resort Tycoon Hotel Simulation APK güncel sürümüyle oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder