Shop Titans: Tasarım ve Ticaret ikon

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret APK

v5.0.0

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret Açıklama

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret, idle tabanlı kurguya sahip eğlenceli bir Android simülasyon oyunudur.


Fantastik oyun hikayesiyle dikkat çeken Shop Titans oyununda kasabada yaşayan bir el ustası görevini üstleniyorsunuz. Hikayeye göre kasaba korkutucu canavarların tehtidi altında, onlarla savaşan kahramanların ise savaş için ekipmanlara ihtiyacı var. Usta olarak bu ekipmanları siz üretiyor ve onlara satıyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz bu. Kendi ürettiğiniz eşyaları satacağınız büyük bir mağaza ve gerekli silahların üretimi için onlarca diğer usta ile işbirliği yapıyor; canavarları yenmek için kahramanlara yardımcı oluyorsunuz.


Oyunda kontrol edeceğiniz karakter için birçok özelleştirme seçeneği mevcut. Çeşitli kıyafetler, saç stiller, göz rengi ve daha fazlası ile ustanızı istediğiniz gibi geliştiriyorsunuz. Ancak unutmayın, oyundaki en önemli şey kahramanların savaşta kullanacağı eşyaları diğer ustalarla birlikte üretmek. Tasarlayın, mağazanıza ekleyin ve ticaret yaparak eşyaları satın.


Kabam Games ekibinin geliştirdiği Shop Titans: Tasarım ve Ticaret geniş hikayesi ve fantastik kurgusu ile eğlenceli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Idle tabanlı oyunları seviyorsanız Shop Titans telefonunuzda olması gereken bir yapım. Shop Titans: Tasarım ve Ticaret APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret ekran görüntüleri Shop Titans: Tasarım ve Ticaret ekran görüntüleri Shop Titans: Tasarım ve Ticaret ekran görüntüleri Shop Titans: Tasarım ve Ticaret ekran görüntüleri Shop Titans: Tasarım ve Ticaret ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0.0

GeliştiriciKabam

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi16.09.2020 - 12:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 421 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10584

GÜVENLİKİndireceğiniz Shop Titans: Tasarım ve Ticaret APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ripostegames.shopr

APK imzası: 258ca2f35fd89972d5464b8aebfb3ba356cce202

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shop Titans: Tasarım ve Ticaret APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder