Train Simulator - 2D Demiryolu ikon

Train Simulator - 2D Demiryolu APK

v0.2.36

Train Simulator - 2D Demiryolu Açıklama

Train Simulator - 2D Demiryolu, makinist görevini yerine getireceğiniz eğlenceli bir Android simülasyon oyunu.


Tren simülasyonu oyunu olan Train Simulator'de şirketler için taşımacılık görevini yerine getiriyorsunuz. Tarım ürünleri, inşaat malzemeleri, makinalar, ağır sanayi ürünleri gibi oldukça ağır yüklerin trenle taşınması gerekiyor. Bu görevi yerine getirmek de size düşüyor. Makinist olarak treninizin kokpitine geçin ve taşıma görevlerine başlayın.


Oyunda birçok tren modeli var. Gerçekçi modellemeleri ile dikkat çeken trenlere yeni lokomotifler ekleyerek daha fazla taşımacılık görevi yerine getirebilirsiniz. Her görevden elde edeceğiniz gelir ile yeni tren modellerini veya treninizin ihtiyacı olan yedek parçaları satın alabilirsiniz. Oyunda önemli olan yükleri hasarsız ve zamanında taşıyarak para kazanmaya devam etmek.


Oyunun grafikleri ve çevre tasarımı oldukça başarılı. Trenlerin yol güzergahında şehirler, çöller, ormanlık alanlar ve dağlar gibi geniş bir harita bulunuyor. Bu da oyunun zevkini artıran özellikler arasında. Simülasyon oyunlarını seviyorsanız Train Simulator - 2D Demiryolu sahip olduğu özellikleri sayesinde sizin için gayet iyi bir seçim olacaktır. Train Simulator - 2D Demiryolu APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Train Simulator - 2D Demiryolu ekran görüntüleri Train Simulator - 2D Demiryolu ekran görüntüleri Train Simulator - 2D Demiryolu ekran görüntüleri Train Simulator - 2D Demiryolu ekran görüntüleri Train Simulator - 2D Demiryolu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2.36

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2022 - 13:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme44

Dosya boyutu 87.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10992

GÜVENLİKİndireceğiniz Train Simulator - 2D Demiryolu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: train.railroad.climb.simulator

APK imzası: 9d1abb3259207c80544315430cf9060efc22c99d

Train Simulator - 2D Demiryolu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Train Simulator - 2D Demiryolu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder