My Little Paradise: Island Resort Tycoon ikon

My Little Paradise: Island Resort Tycoon APK

v2.10.0

My Little Paradise: Island Resort Tycoon APK oyunu ile kendi tatil köyünüzü inşa edin.


Simülasyon oyunu My Little Paradise oyununda kendinize ait bir tatil köyü inşa edecek ve misafirlerinize hizmet edeceksiniz. Tüm sene çalışan insanlar tatile çıktıklarında dinlenmek ve eğlenmek ister. Bunu düşünerek tatil köyünüzde insanların ihtiyacı olan her şeyi sağlamanız gerekiyor. Eğlenceli aktiviteler, gösteriler, havuzlar ve bir tatil köyünde olması gereken hemen her şeyi tek tek inşa ediyorsunuz.


My Little Paradise'da tatil köyü inşa edeceğiniz 2 farklı ada türü var. Hayalinizdeki tatil köyünün nasıl olmasını istiyorsanız, ada seçimini yapıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Oyunu hem internet üzerinden hem de internetsiz oynayabilirsiniz. Ancak internetten oynadığınızda diğer tatil köyü sahipleriyle iletişim kurabiliyor ve yardımlaşabiliyorsunuz. Özellikle ilerlemekte zorlandığınız görevlerde yardım istemek işlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı oluyor.


My Little Paradise'in grafikleri gayet başarılı. Keyifli oyun yapısı ve akıcı hikayesi sayesinde sıkılmadan oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. My Little Paradise APK dosyasını ücretsiz indirin ve tatil köyünüzü hemen inşa etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

My Little Paradise: Island Resort Tycoon nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. My Little Paradise: Island Resort Tycoon APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder