My Little Paradise: Island Resort Tycoon ikon

My Little Paradise: Island Resort Tycoon APK

v3.3.0

My Little Paradise: Island Resort Tycoon Açıklama

My Little Paradise: Island Resort Tycoon APK oyunu ile kendi tatil köyünüzü inşa edin.


Simülasyon oyunu My Little Paradise oyununda kendinize ait bir tatil köyü inşa edecek ve misafirlerinize hizmet edeceksiniz. Tüm sene çalışan insanlar tatile çıktıklarında dinlenmek ve eğlenmek ister. Bunu düşünerek tatil köyünüzde insanların ihtiyacı olan her şeyi sağlamanız gerekiyor. Eğlenceli aktiviteler, gösteriler, havuzlar ve bir tatil köyünde olması gereken hemen her şeyi tek tek inşa ediyorsunuz.


My Little Paradise'da tatil köyü inşa edeceğiniz 2 farklı ada türü var. Hayalinizdeki tatil köyünün nasıl olmasını istiyorsanız, ada seçimini yapıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Oyunu hem internet üzerinden hem de internetsiz oynayabilirsiniz. Ancak internetten oynadığınızda diğer tatil köyü sahipleriyle iletişim kurabiliyor ve yardımlaşabiliyorsunuz. Özellikle ilerlemekte zorlandığınız görevlerde yardım istemek işlerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı oluyor.


My Little Paradise'in grafikleri gayet başarılı. Keyifli oyun yapısı ve akıcı hikayesi sayesinde sıkılmadan oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. My Little Paradise APK dosyasını ücretsiz indirin ve tatil köyünüzü hemen inşa etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

My Little Paradise APK son sürüm güncellemesinde yeni içerikler ve etkinlikler eklenmiş, 6 yeni restoran teması eklenmiş, oyundaki hatalar düzeltilmiş.

My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri My Little Paradise: Island Resort Tycoon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.3.0

GeliştiriciBucketPlay Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi23.04.2021 - 15:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme29

Dosya boyutu 159 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10839

GÜVENLİKİndireceğiniz My Little Paradise: Island Resort Tycoon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bucketplay.mylittleparadise

APK imzası: acc65fd854bee0fc57cae524ed94f97171c9ef89

My Little Paradise: Island Resort Tycoon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm My Little Paradise: Island Resort Tycoon versiyonları:
  • 1. My Little Paradise: Island Resort Tycoon v2.10.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder