Mountain Truck Climb ikon

Mountain Truck Climb APK

v2.5

Mountain Truck Climb Açıklama

Kamyon sürüş simülasyonu oyunu Mountain Truck Climb ile ülkeler arası taşımacılık yapın.


Karayolu, otoban ve şehir trafiği içeren geniş bir harita üzerinde kamyonunuzla birlikte taşımacılık görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunun seviye sistemi temel olarak taşımacılık görevi ile ilerliyor ancak, isterseniz serbest dolaşım modunda da kamyonu sürebilirsiniz. Bu modda para kazanma şansınız olmadığı için kamyonu yenilemek zor. Ancak görevlerden kazanacağınız puanlarla yeni bir kamyon almak görevlerdeki başarı oranınızı arttırıyor ve daha çok para kazanıyorsunuz.


Sürüş simülasyonu oyunlarında çevre tasarımı ve kontrol yapısı oyunun zevkini arttıran etkenlerden. Mountain Truck Climb bu konuda gayet yeterli bir oyun. Çeşitli kamera açıları sayesinde hem kamyonunuzu hem de çevreyi detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz. Gece gündüz döngüsü ve mevsime göre değişen hava şartları da oyunu ilgi çekici hale getiren diğer özellikler arasında.


Ücretsiz sunulan Mountain Truck Climb APK dosyasını indirerek kamyonunuzla taşımacılık yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Görevleri tamamlama konusunda bir tüyo verelim: Trafik kurallarına uyduğunuzda görevlerden daha çok para puan kazanıyorsunuz. İyi oyunlar!

Mountain Truck Climb ekran görüntüleri Mountain Truck Climb ekran görüntüleri Mountain Truck Climb ekran görüntüleri Mountain Truck Climb ekran görüntüleri Mountain Truck Climb ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5

GeliştiriciFlorentina Küster

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi18.03.2018 - 12:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme91

Dosya boyutu 29.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8412

GÜVENLİKİndireceğiniz Mountain Truck Climb APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bau.trucksimulator

APK imzası: d11f0392fb6e5551c5324bdddd51e3fc28cb500f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder