Designer City: building game ikon

Designer City: building game

v1.60

Şehrinizi tasarlayın, inşa edin ve yönetin. Designer City: building game, simülasyon tarzına sahip başarılı bir şehir kurma oyunudur.

 

Küçük bir şehri metropole dönüştürebilir misiniz? Designer City ile evet! Başarılı fizik alt yapısına sahip olan Designer City, şehir kurma ve yönetme oyunundan bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Gecekondulardan gökdelenlere, AVM'lerden sanayi fabrikalarına kadar şehirde yaşan insanların ihtiyaç duyduğu her şeyi inşa ederek onlara mutlu bir yaşam verin.

 

Designer City'nin temel özelliği, şehri tamamen sizin yaratıcılık becerilerinize göre inşa ediyor olmanız. Bu sayede şehrinizin hemen her detayını sadece siz belirliyorsunuz. Üstelik oynaması tamamen ücretsiz. Android şehir simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Designer City kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Designer City APK dosyasını şimdi indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.60

GeliştiriciSphere Game Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.03.2019 - 17:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme45

Dosya boyutu 99.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9484

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder