Designer City: building game ikon

Designer City: building game APK

v1.69

Şehrinizi tasarlayın, inşa edin ve yönetin. Designer City: building game, simülasyon tarzına sahip başarılı bir şehir kurma oyunudur.


Küçük bir şehri metropole dönüştürebilir misiniz? Designer City ile evet! Başarılı fizik alt yapısına sahip olan Designer City, şehir kurma ve yönetme oyunundan bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Gecekondulardan gökdelenlere, AVM'lerden sanayi fabrikalarına kadar şehirde yaşan insanların ihtiyaç duyduğu her şeyi inşa ederek onlara mutlu bir yaşam verin.


Designer City'nin temel özelliği, şehri tamamen sizin yaratıcılık becerilerinize göre inşa ediyor olmanız. Bu sayede şehrinizin hemen her detayını sadece siz belirliyorsunuz. Üstelik oynaması tamamen ücretsiz. Android şehir simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Designer City kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Designer City APK dosyasını şimdi indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri Designer City: building game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Designer City: building game APK güncel sürümüyle inşaatlarla ilgili yeni özellikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder