Acil Kurtarma Kentsel City ikon

Acil Kurtarma Kentsel City

v1.7

Acil Kurtarma Kentsel City şehir merkezinde itfaiye görevini yerine getirdiğiniz eğlenceli bir oyun.

 

Oyunda büyük bir şehrin tek itfaiye birimi olarak yer alıyorsunuz ve şehirdeki çıkan tüm yangınları söndürme görevi sadece size ait. Yüksek katlı binalar, havaalanları, uçaklar, hastaneler, AVM'ler ve spor salonları gibi insanların kalabalık olduğu yerlerde çıkan yangınlar önceliğiniz durumunda. Bazen birden fazla yangın ihbarı aldığınızd, bu önem sırasına göre çalışıyor ve müdahale ediyorsunuz. Yangına mücahale ederken dikkat etmeniz gereken bir diğer şey ise, en kısa sürede yangın alanına ulaşmanız. Ne kadar hızlı ve kısa sürede yangın yerine ulaşırsanız kazanacağınız para puanların sayısı artıyor. Bu para puanları da yeni itfaiye araçları alarak harcayabilirsiniz.

 

Acil Kurtarma Kentsel City'nin oyun sezgisel kontrolleri ve üç boyutlu grafikleri oyun zevkini arttıracak derecede iyi. Şehir modellemesinde de birçok detay başarılı bir şekilde yansıtılmış. Android itfaiye oyunları arasında da yüksek sıralarda yer alan Acil Kurtarma Kentsel City APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

 

 

Acil Kurtarma Kentsel City ekran görüntüleri Acil Kurtarma Kentsel City ekran görüntüleri Acil Kurtarma Kentsel City ekran görüntüleri Acil Kurtarma Kentsel City ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7

GeliştiriciWhiplash Mediaworks

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi18.12.2017 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme79

Dosya boyutu 39.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8024

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder