Man vs. Missiles ikon

Man vs. Missiles APK

v2.0

Minyatür uçağınızla uçun ve peşinizden gelen füzelerden kaçın. Man vs. Missiles eğlenceli bir uçuş simülasyonu oyunudur.


Uçuş simülasyonu oyunu Man vs. Missiles eğlenceli kurgusuyla oldukça sürükleyici bir oyun. Minyatür uçağı kontrol edeceğiniz oyunda arkanızdan gelen füzelerden kaçmaya çalışıyor, gökyüzündeki altınları topluyorsunuz. Toplayacağınız altınları yeni bir uçak satın almak veya özel güçlendiricilerle uçağınızın sağlamlığını arttırmak için kullanabilirsiniz.


Oyun füzelerden kurtulmanız için bazı yardımcı öğeler var. Bunların en önemlisi uçağınızdaki bombalar. İlerleyen bölümlerde açılan bu bombaları kilitleyerek füzelerden kurtulmanız mümkün. Ayrıca gökyüzünde size güvenlik kalkanı sağlayan simgeleri toplamak da oldukça önemli. Man vs. Missiles'in anlaşılır ve kaliteli arayüzü sayesinde bu objeleri kolay fark ediyorsunuz. Ücretsiz Man vs. Missiles APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Man vs. Missiles ekran görüntüleri Man vs. Missiles ekran görüntüleri Man vs. Missiles ekran görüntüleri Man vs. Missiles ekran görüntüleri Man vs. Missiles ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Man vs. Missiles APK son sürüm güncellemesi ile gerçek zamanlı oyuncu desteği eklenmiş. 5 oyunculu modda artık gerçek oyunculara karşı savaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder