The Sims FreePlay ikon

The Sims FreePlay APK

v5.69.1

Oyun dünyasının en popüler yaşam simülasyonu oyunu Sims'in ücretsiz versiyonu olan The Sims Freeplay hayallerinizdeki yaşamı kurgulamanıza olanak sağlıyor.

 

Sims şehrini ve şehirde yaşan insanları oluşturarak başladığınız oyunda, insanların yaşam tarzlarını tamamen siz belirliyorsunuz: Cinsiyetleri, giyim tarzları, meslekleri, aile yapıları ve daha yazamadığımız birçok detay. Hatta insanların aşık olup evlenmeleri bile size bağlı. Oluşturmuş olduğunuz kararkterlerin ihtiyaçlarını karşılamak için günlük görevler bulunuyor. Seviye atlamak ve insanların yaşamlarını devam ettirmesi için bu görevleri yerine getirmeniz şart

 

Electronic Arts ekibnin geliştirdiği Sims serisinin güncel oyunu tamamen ücretsiz. The Sims FreePlay APK dosyasını indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

The Sims FreePlay ekran görüntüleri The Sims FreePlay ekran görüntüleri The Sims FreePlay ekran görüntüleri The Sims FreePlay ekran görüntüleri The Sims FreePlay ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

The Sims FreePlay APK güncel sürümünde LEGO DOTS parçaları oyuna eklenmiş. Ayrıca yeni komşu karakterlerinizle birlikte yeni hikayeler de oyuna eklenmiş.

Artıları

Haya gücü üzerine kurulu oyun akışı,

İnsan yaşamları tamamen size bağlı,

Muhteşem grafikler ve kontroller.

Eksileri

Ücretsiz olması nedeniyle 16 karakter oluşturma sınırı bulunuyor.

Yorumlar

The Sims FreePlay için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce The Sims FreePlay v5.30.2 için
Hileli degil
Ziyaretçi5 yıl önce The Sims FreePlay v5.28.2 için
Güzel olmuş