Craft World - Master Block 3D ikon

Craft World - Master Block 3D APK

v379542

Craft World - Master Block 3D Açıklama

Craft World Master Block 3D APK oyunuyla hayalinizdeki evi ve dünyayı tasarlayın.


Sandbox oyunu olarak tasarlanan Craft World, severek oynayacağınız bir crafting ve building oyunudur. Açık bir dünya haritasını keşfedeceğiniz oyunda hayal gücünüzdeki evleri inşa edecek, kendi dünyanızı oluşturmaya çalışacaksınız. Sandbox türündeki oyunlar bildiğiniz gibi oyuncuların yaratıcılık yeteneklerine bağlı olarak ilerliyor. Craft World oyununda da tam olarak hayal gücünüzü kullanarak oynamanız gerekiyor. 3D oyun grafikleriyle öne çıkan oyunda hayalinizdeki her şeyi inşa edebilirsiniz.


Simülasyon tabanlı Craft World içerisinde hayalinizdeki yapıları inşa etmeniz için kullanabileceğiniz onlarca blok türü bulunuyor. Taş ve topraktan yapılmış bu element blokları kullanarak ev tasarımı, çevre düzenlemesi, doğal yaşam alanları gibi her şeyi build edebilirsiniz. Hayal gücüne dayalı olan ve Minecraft benzeri kurguları seviyorsanız Craft World Master Block 3D oyunu sizin için iyi bir alternatif Android oyun olacaktır. Craft World APK dosyasını hemen indirin ve hayal gücünüzdeki evi inşa etmeye başlayın.

Craft World - Master Block 3D ekran görüntüleri Craft World - Master Block 3D ekran görüntüleri Craft World - Master Block 3D ekran görüntüleri Craft World - Master Block 3D ekran görüntüleri Craft World - Master Block 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv379542

GeliştiriciMaster Craft Game 3D

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi27.01.2023 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme70

Dosya boyutu 35.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11265

GÜVENLİKİndireceğiniz Craft World - Master Block 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.build.vip.realm.city

APK imzası: af3ddfbea040d26404c1ee1aac728c0a6089e709

Kullanıcı oyları ve yorumlar

1

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder