BLOCK STORY ikon

BLOCK STORY APK

v13.1.0

BLOCK STORY Açıklama

BLOCK STORY APK, simülasyon tabanlı geliştirilen sürükleyici bir Android sandbox oyunu.


Kendinize sanal dünya inşa edin. Sandbox oyunu BLOCK STORY ile 3 boyutlu blokları kullanarak kendinize ait sanal dünyanızı inşa edeceksiniz. Dünyanızda ne olmasını istiyorsanız onu inşa etmekte özgürsünüz. Çeşitli blok yapıları, yaratıklar, ejderhalar ve su altı canlıları dahil olmak üzere yüzlerce materyal BLOCK STORY oyununda yer alıyor. Keşfedecek açık bir dünyanın yer aldığı oyunda sizi sürükleyici bir macera bekliyor. Bu macerada kendi kalenizi inşa edecek, çiftliğinizi kuracak ve biyomları fethederek rakiplerinize karşı görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Block Story'deki hemen her ekipman ve malzeme yükseltilebilir nitelikte. Yani bir silah veya blok yapısını daha iyi hale getirerek istediğiniz yapıları inşa edebilirsiniz. Android sandbox oyunları ve Minecraft benzeri oyunlar arasında yer alan bu oyunda rol yapma, simülasyon ve macera türlerinin keyfini bir arada yaşayacaksınız.


Block Story nasıl indirilir?

Block story ücretsiz olarak sunulan bir Android oyun. Bu yüzden Cepde üzerinden hızlı ve kolayca indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon veya tabletten bu sayfayı ziyaret etmek. Block Story APK dosyasını indirdikten sonra oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

BLOCK STORY ekran görüntüleri BLOCK STORY ekran görüntüleri BLOCK STORY ekran görüntüleri BLOCK STORY ekran görüntüleri BLOCK STORY ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv13.1.0

GeliştiriciMindBlocks

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.09.2022 - 20:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 91.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11141

GÜVENLİKİndireceğiniz BLOCK STORY APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mindblocks.blocks_light

APK imzası: 0db68bf3840eb370a0db3f64f5a3e2bd96ac9b0c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder