Bubbu – My Virtual Pet Cat ikon

Bubbu – My Virtual Pet Cat APK

v1.110

Bubbu – My Virtual Pet Cat Açıklama

Bubbu – My Virtual Pet Cat oyunu ile sevimli sanal kedinizi büyütmeye başlayın.


Sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın. Eğlenmeyi ve oyun oynamayı çok seven sevimli kedi Bubbu ile keyifli bir deneyim sizi bekliyor. Kediniz Bubbu'nın beslenme, banyo, arkadaşlarıyla eğlenme ve dans etme gibi ihtiyaçları var. Sahibi olarak görevleri tamamlayın ve Bubbu'nun keyifli zamanlar geçirmesini sağlayın. Henüz yavru olan kedinizin büyümesine tanıklık etmek sizin için ayrıca keyifli olacaktır.


Oyun içerisinde Bubbu ile birlikte oynamanız gereken onlarca mini oyun var. Bu oyunlardan kazanacağınız ödüllerle kedinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Bubbu'nun hiçbir eksiği olmamasına dikkat etmeniz gerek, henüz yavru olduğu için oldukça özen ve oyun istiyor.


Kaliteli grafiklere sahip olan oyun sanal evcil hayvan yetiştirme oyunlarını sevenler için gayet ideal bir seçim olacaktır. Bubbu – My Virtual Pet Cat APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bubbu – My Virtual Pet Cat ekran görüntüleri Bubbu – My Virtual Pet Cat ekran görüntüleri Bubbu – My Virtual Pet Cat ekran görüntüleri Bubbu – My Virtual Pet Cat ekran görüntüleri Bubbu – My Virtual Pet Cat ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.110

GeliştiriciBubadu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi21.03.2023 - 22:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 114 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11329

GÜVENLİKİndireceğiniz Bubbu – My Virtual Pet Cat APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bubadu.bubbu

APK imzası: 61e9c74c8031d0dcce846bd8d2cba2ec346b014e

Bubbu – My Virtual Pet Cat nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bubbu – My Virtual Pet Cat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder