Nextbots In Backrooms: Sandbox ikon

Nextbots In Backrooms: Sandbox APK

v1,12

Nextbots In Backrooms: Sandbox Açıklama

Sanal dünya oyunu olarak tasarlanan Nextbots In Backrooms: Sandbox APK ile kendi senaryolarınızı oyuna çevirin.


Aklınızda eğlenceli bir hikaye var ancak bunu oyuna çeviremiyor musunuz? Nextbots In Backrooms: Sandbox oyunuyla kendi oyunlarınızı yaratabilir, hayal gücünüzdeki oyunu tasarlayabilirsiniz. Sandbox tabanlı geliştirilen bu oyunda yaratıcılık tamamen sizin elinizde. Memlerle birlikte oynayın, tasarlayın, silahlar, arabalar ve oyun arkadaşlarınızı oluşturarak hep birlikte oynamanın keyfini çıkarın.


Oyun içerisinde FPS, PvP ve daha birçok tarzda geliştirilmiş alanlar var. Bu alanların hepsi de sizin hayal gücünüze bağlı olarak gelişecek. Çünkü oyunu tasarlayan aslında sizsiniz. Nasıl bir oyun oynamak istiyorsanız, Nextbots In Backrooms: Sandbox oyunundaki sanal alanlara girin ve tasarlayarak oyunu oynamaya başlayın. Oyununuz için sınırsız seçeneğiniz var. Yapmak istediğiniz her şeyi bu oyunla yapabilir ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bir tür oyun tasarlama kurgusuna sahip olan bu yapımda elbette hazır modlar da var. Örneğin, Gmod ve Garry's Mod tarzına sahip modlarda ister tek başınıza isterseniz de diğer oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz.


3 boyutlu grafiklerle geliştirilen oyun grafikleri gayet başarılı. Sandbox tarzını eğlenceli kurguyla oyunculara sunmayı başaran Nextbots In Backrooms: Sandbox tamamen ücretsiz bir Android oyun. Nextbots In Backrooms: Sandbox APK dosyasını şimdi indirin ve kendi oyununuzu tasarlayarak oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Nextbots In Backrooms: Sandbox ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Sandbox ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Sandbox ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Sandbox ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Sandbox ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1,12

GeliştiriciHOOKAH GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi21.09.2023 - 12:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme74

Dosya boyutu 166 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11513

GÜVENLİKİndireceğiniz Nextbots In Backrooms: Sandbox APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rimashev.nextbots.sandbox

APK imzası: d2b58d62cda0f81744d4a194711c8bcb9f39399e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Nextbots In Backrooms: Sandbox için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Nextbots In Backrooms: Sandbox v1,12 için
Hileli omuyooooor