Kiki's Vacation ikon

Kiki's Vacation APK

v1.3.3

Kiki's Vacation APK oyunu ile sevimli kedi Kiki'nin macerasına ortak olun.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Kiki's Vacation oyununda sevimli kedi Kiki ile macera dolu bir hikayeye ortak oluyorsunuz. Kokoloko adasında geçen oyun hikayesinde adanın yerlileriyle arkadaşlık kuracak, kedimiz Kiki'nin tatil oyunlarında yardımcı olacak ve görevleri tamamlamasını sağlayacaksınız. Geniş oyun içeriği sayesinde Kiki'nin insanlarla ve diğer hayvanlarla iletişim kurması önemli, onunla beraber bu hikayede ilerlemek için oyundaki yönlendirmeleri yapmanız gerekiyor.


Kokoloko adasında Kiki'nin tatil yapacağı bölgeyi ve hatta yaşayacağı evi ile siz belirliyorsunuz. Bu nedenle Kiki'nin görevleri tamamlaması önemli. Her görev sonrasında kazanacağınız ödüller sayesinde ev inşası ve tasarımı için gerekli malzemeleri alabilirsiniz. Daha sonra Kiki ile eğlenceli mini oyunlar oynayarak tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.


HyperBeard ekibi tarafından sunulan Kiki's Vacation tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesi sayesinde severek oynayacağınız oyuna Kiki's Vacation APK dosyasını indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder