Kiki's Vacation ikon

Kiki's Vacation APK

v1.3.3

Kiki's Vacation Açıklama

Kiki's Vacation APK oyunu ile sevimli kedi Kiki'nin macerasına ortak olun.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Kiki's Vacation oyununda sevimli kedi Kiki ile macera dolu bir hikayeye ortak oluyorsunuz. Kokoloko adasında geçen oyun hikayesinde adanın yerlileriyle arkadaşlık kuracak, kedimiz Kiki'nin tatil oyunlarında yardımcı olacak ve görevleri tamamlamasını sağlayacaksınız. Geniş oyun içeriği sayesinde Kiki'nin insanlarla ve diğer hayvanlarla iletişim kurması önemli, onunla beraber bu hikayede ilerlemek için oyundaki yönlendirmeleri yapmanız gerekiyor.


Kokoloko adasında Kiki'nin tatil yapacağı bölgeyi ve hatta yaşayacağı evi ile siz belirliyorsunuz. Bu nedenle Kiki'nin görevleri tamamlaması önemli. Her görev sonrasında kazanacağınız ödüller sayesinde ev inşası ve tasarımı için gerekli malzemeleri alabilirsiniz. Daha sonra Kiki ile eğlenceli mini oyunlar oynayarak tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.


HyperBeard ekibi tarafından sunulan Kiki's Vacation tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesi sayesinde severek oynayacağınız oyuna Kiki's Vacation APK dosyasını indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri Kiki's Vacation ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.3

GeliştiriciHyperBeard

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi09.11.2020 - 15:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 97.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10653

GÜVENLİKİndireceğiniz Kiki's Vacation APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hyperbeard.kiki

APK imzası: 79ee095ff44e7acb8789631b184ed9d5faf9ad43

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder