Hard Truck Driver Simulator 3D ikon

Hard Truck Driver Simulator 3D APK

v3.5.0

Hard Truck Driver Simulator 3D Açıklama

Android simülasyon oyunu Hard Truck Driver Simulator APK ile kamyon sürmenin keyfini çıkarın.


Android kamyon sürme oyunu olarak geliştirilen Hard Truck Driver Simulator 3D oyununda kamyon şoförlüğü görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Eski ve sıradan bir kamyonun sürücüsü olarak başlayacağınız oyunda kendinize ait bir nakliye şirketine giden yolda ilerliyorsunuz. Kendi taşımacılık şirketinizi kurarak başlayacağınız oyunda ilk başta bir kamyonla taşımacılığa başlıyorsunuz. Daha sonraki bölümlerde kazandığınız parayı kullanarak yeni kamyonlar ve şoförleri işe alarak şirketinizi büyütüyorsunuz.


Hard Truck Driver Simulator 3D oyununda geniş bir yol haritası var. Bu haritada şehirler, otoyollar ve dağ yolları gibi birçok farklı güzergahlar yer alıyor. Kamyonunuzla yollarda ilerlerken dinlenebileceğiniz mola tesisleri, oteller ve petrol ofisleri gibi birçok nokta var. Bunun dışında oyunun sevdiğimiz özelliklerinden birisi itibar sistemi. Bu sistemde taşımacılık görevini ne kadar başarıyla yaptığınız önemli. Bunun yanında, taşıdığınız yükleri çalmaya çalışan haydutlar ve tabii ki bu haydutları yakalamaya çalışan polisler de oyunda yer alıyor.


Oyunun genel özellikleri oldukça ilgi çekici ve oyunu zevkli hale getiriyor. Bunun dışında, oyunda birçok farklı kamera açısı, geniş kargo yük seçeneği ve gelişmiş araç kontrolleri yer alıyor. Android kamyon sürme oyunlarını sevenler için Hard Truck Driver kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir Android oyun. Hard Truck Driver Simulator APK dosyasını hemen indirin ve üç boyutlu grafiklerle zenginleştirilmiş kamyon sürme zevkini yaşamaya başlayın. İyi oyunlar.

Hard Truck Driver Simulator 3D ekran görüntüleri Hard Truck Driver Simulator 3D ekran görüntüleri Hard Truck Driver Simulator 3D ekran görüntüleri Hard Truck Driver Simulator 3D ekran görüntüleri Hard Truck Driver Simulator 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.0

GeliştiriciLimanSkyGames LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi14.02.2023 - 21:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme17

Dosya boyutu 162 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11278

GÜVENLİKİndireceğiniz Hard Truck Driver Simulator 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mobgames3d.hardtruckdriver

APK imzası: c010d83090e636ceefb022874b8b56c48a8d710b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder