Savaş Pilotu Simülatörü 3B ikon

Savaş Pilotu Simülatörü 3B APK

v2.1.10

Savaş Pilotu Simülatörü 3B oyunu ile göklerin hakimi belli oluyor!


Akıcı grafikleri ile dikkat çeken Savaş Pilotu Simülatörü, adından anlayacağınız gibi bir uçak simülasyonu oyunu. Ancak bu oyundaki göreviniz savaşarak göklerin hakimi olmak. Savaş pilotu olarak katılacağınız oyundaki temel göreviniz size verilen düşman hedeflerini yok etmek. Oyunun başlangıcında tek motorlu düşük planörlerle savaşa başlıyorusunuz ama ilerleyen bölümlerde hayalet uçaklardan savaş jetlerine kadar oldukça geniş bir savaş uçağı koleksiyonunuz oluyor. Tabii ki bu uçakları alabilmek için savaşta başarı göstermeli ve oyun puanlarını toplamalısınız.


3 boyutlu grafiklerle geliştirilen Savaş Pilotu Simülatörü'nde özellikle savaş sahnelerindeki animasyonlar gayet keyifli. Ayrıca detaylı uçak kokpiti ve geniş kontrol düğmeleri ile savaş sırasında uçağınızı gayet kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Android savaş oyunları arasında uçak savaşlarını konu alan Savaş Pilotu Simülatörü 3B tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Savaş Pilotu Simülatörü 3B APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B ekran görüntüleri Savaş Pilotu Simülatörü 3B ekran görüntüleri Savaş Pilotu Simülatörü 3B ekran görüntüleri Savaş Pilotu Simülatörü 3B ekran görüntüleri Savaş Pilotu Simülatörü 3B ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder