Bus Simulator Ultimate ikon

Bus Simulator Ultimate APK

v2.0.5

Otobüs Simulator Ultimate APK, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir otobüs simülasyonu oyunudur.


Şehirlerarası otobüs simülasyonu olan Bus Simulator: Ultimate, Türkiye, Almanya, İtalya, Fransa ve İspanya gibi birçok Avrupa ülkesinin haritasına sahip. Oyunun kurgusu yolcu taşımacılığı üzerine. Yani, şehirlerin otogarına gidiyor, perona yaklaşıyor ve yolcuları işaretlenmiş şehre kadar taşıyorsunuz. Bu temel görevin yanında, kendi otobüs şirketinizi kurarak onun işlerini de üstleniyorsunuz. Yeni otobüslerle şirketinizi büyütmek, insanların memnuniyetini sağlayarak güven kazanmak gibi farklı deneyim sunan görevleriniz de bulunuyor.


Otobüs Simulator Ultimate oyununun en sevdiğimiz yanı gerçekçi harita modellemesi. Elbette birebir doğru bir harita yok, ancak otogar isimleri ve otogar bina yapıları gerçeğine çok benzer bir modellemeye sahip. Örneğin, İstanbul'daki Esenler Otogarı gayet gerçekçi bir şekilde oyunda yer alıyor. Bununla birlikte şehirlerarasındaki paralı otobanlar, 13 farklı otobüs modeli, otobüslerin motor arızası ve lastik patlamaları gibi sorunlar, dağ yolları, gerçekçi hava durumu, ilçe ve şehir modellemeleri sayesinde eğlenceli olduğu kadar gerçekçi bir otobüs sürme simülasyonu deneyimi yaşıyorsunuz. Ayrıca, Bus Simulator Ultimate 2 güncellemesi ile ücretsiz multiplayer, yani arkadaşlarınızla oynama özelliği eklenmiş durumda. Tamamen yenilenen oyun alt yapısında arkadaşlarınızla beraber otobüs sürme keyfini yaşayabilirsiniz.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. Google Play'de Bus Simulator Ultimate adıyla geçen oyunda geliştirici Zuuks Games ekibinin tecrübesini fark ediyorsunuz. Android otobüs sürme oyunları arasında oldukça başarılı olan bu oyunu oynamak için Otobüs Simulator Ultimate APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Oyun XAPK formatında olduğu için hemen alt taraftaki kurulum talimatlarına uygun bir şekilde kurmanız gerekiyor. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bus Simulator Ultimate oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bus Simulator Ultimate nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bus Simulator Ultimate APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bus Simulator Ultimate APK son sürüm güncellemesinde oyun ikinci versiyona yükseltilmiş. Tamamen yenilenen oyuna yeni otobüs modelleri, multiplayer oynama özelliği, yeni yollar ve otogarlar eklenmiş.

Artıları

Gerçekçi simülasyon yapısı,

Türkiye haritası ve şehirleri,

Akıcı oyun grafikleri,

Sezgisel kontroller.

Eksileri

Yeni dükkan açma paraları çok yüksek,

Şehir simülasyonları daha detaylı olabilirdi.

Yorumlar

Bus Simulator Ultimate için toplam 152 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi12 ay önce Bus Simulator Ultimate v1.5.2 için
nasıl yuklenıyor kankalar >>>>>
Ziyaretçi1 yıl önce Bus Simulator Ultimate v1.5.2 için
Batuhan akcan
Ziyaretçi1 yıl önce Bus Simulator Ultimate v1.4.9 için
Yükledim de dosya açılmıyo
Ziyaretçi1 yıl önce Bus Simulator Ultimate v1.4.9 için
Yuklenmiyorrrrrrrrrrrr
Ziyaretçi1 yıl önce Bus Simulator Ultimate v1.4.9 için
Çok kasıyorr
Ziyaretçi12 ay önce Bus Simulator Ultimate v1.5.2 için
gugool play den yuklesene kardas çukunu ğoster adamsan lan