Bus Simulator Ultimate ikon

Bus Simulator Ultimate APK

v1.3.0

Otobüs Simulator Ultimate, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir otobüs simülasyonu oyunudur.


Şehirlerarası otobüs simülasyonu olan Otobüs Simulator: Ultimate, Türkiye, Almanya, İtalya, Fransa ve İspanya gibi birçok Avrupa ülkesinin haritasına sahip. Oyunun kurgusu yolcu taşımacılığı üzerine. Yani, şehirlerin otogarına gidiyor, perona yaklaşıyor ve yolcuları işaretlenmiş şehre kadar taşıyorsunuz. Bu temel görevin yanında, kendi otobüs şirketinizi kurarak onun işlerini de üstleniyorsunuz. Yeni otobüslerle şirketinizi büyütmek, insanların memnuniyetini sağlayarak güven kazanmak gibi farklı deneyim sunan görevleriniz de bulunuyor.


Otobüs Simulator Ultimate oyununun en sevdiğimiz yanı gerçekçi harita modellemesi. Elbette birebir doğru bir harita yok, ancak otogar isimleri ve otogar bina yapıları gerçeğine çok benzer bir modellemeye sahip. Örneğin, İstanbul'daki Esenler Otogarı gayet gerçekçi bir şekilde oyunda yer alıyor. Bununla birlikte şehirlerarasındaki paralı otobanlar, 13 farklı otobüs modeli, dağ yolları, gerçekçi hava durumu, ilçe ve şehir modellemeleri sayesinde eğlenceli bir otobüs sürme simülasyonu deneyimi yaşıyorsunuz.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. Google Play'de Bus Simulator Ultimate adıyla geçen oyunda geliştirici Zuuks Games ekibinin tecrübesini fark ediyorsunuz. Android otobüs sürme oyunları arasında oldukça başarılı olan bu oyunu oynamak için Otobüs Simulator Ultimate APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Oyun XAPK formatında olduğu için hemen alt taraftaki kurulum talimatlarına uygun bir şekilde kurmanız gerekiyor. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bus Simulator Ultimate oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bus Simulator Ultimate nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bus Simulator Ultimate APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri Bus Simulator Ultimate ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bus Simulator Ultimate APK güncel sürümü ile oyundaki birçok hata düzeltilmiş ve oyunun performansı geliştirilmiş.

Artıları

Gerçekçi simülasyon yapısı,

Türkiye haritası ve şehirleri,

Akıcı oyun grafikleri,

Sezgisel kontroller.

Eksileri

Yeni dükkan açma paraları çok yüksek,

Şehir simülasyonları daha detaylı olabilirdi.

Yorumlar

Bus Simulator Ultimate için toplam 133 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 gün önce Bus Simulator Ultimate v1.3.0 için
salamoyun nasil indirilir
Ziyaretçi15 gün önce Bus Simulator Ultimate v1.3.0 için
nasıl ındırıyoz
Ziyaretçi18 gün önce Bus Simulator Ultimate v1.3.0 için
Mən bu oyunu dostumda görmüşdün yaxşı oyyndu
Ziyaretçi25 gün önce Bus Simulator Ultimate v1.2.9 için
İyiiiii
Ziyaretçi1 ay önce Bus Simulator Ultimate v1.2.8 için
Abi heppimod var