Wild Hunt: 3D Sport Hunting ikon

Wild Hunt: 3D Sport Hunting APK

v1.391

Wild Hunt: 3D Sport Hunting Android'in en iyi avcılık oyunlarından birisi.


Başarılı simülasyon yapısı sayesinde sürükleyici bir avcılık deneyimi sunan oyunda, orman, dağlık ve geniş meralarda avlanmaya çıkıyorsunuz. Geniş av silahı envanteri ve farklı türde hayvanlar oyunun etkileyici özellikleri arasında. Ayrıca Serbest Avcılık, Av Rekabeti ve Av Etkinlikleri olmak üzere 3 önemli mod ile geniş bir oyun seçeneğiniz bulunuyor.


Oyunu hem gerçek oyunculara karşı hem de tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Gerçek oyunculara karşı yapacağınız av yarışlarında kazanacağınız puanlar oyunun liderlik tablosunda sizi yukarıy taşıyor. Wild Hunt: 3D Sport Hunting APK dosyasını indirerek bu başarılı avcılık oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Wild Hunt: 3D Sport Hunting nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Wild Hunt: 3D Sport Hunting APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Wild Hunt: 3D Sport Hunting ekran görüntüleri Wild Hunt: 3D Sport Hunting ekran görüntüleri Wild Hunt: 3D Sport Hunting ekran görüntüleri Wild Hunt: 3D Sport Hunting ekran görüntüleri Wild Hunt: 3D Sport Hunting ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Wild Hunt APK son sürüm ile çevrimiçi yeni avcılık sezonu eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder