FarmVille 2: Tropic Escape ikon

FarmVille 2: Tropic Escape

v1.67.4794

Tarım ve çiftçilik oyunlarıyla ün salan FarmVille tropik ada oyunu FarmVille 2 Tropic Escape ile kullanıcılara yeni bir deneyim sunuyor.


Macera ve gizem dolu tropik adada yaşamda kalmak için küçük bir ev kurarak başladığınız oyunda becerilerinizi kullanarak adeta kendinize yeni bir dünya kuruyorsunuz. Atölye çalışmalarından tropik meyve ve sebze yetiştiriciliğine; balık avından maymun evcilleştirmeye kadar birçok görev sizi bekliyor. Tüm bu görevleri tamamladıkça seviye atlıyor ve diğer adalarda yaşayan insanlarla ticaret yapabiliyorsunuz. Sizde olmayan, ancak ihtiyacınız olan ürünleri ticaret aracılığıyla elde edebilir ve adanızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.


FarmVille 2 Tropic Escape klasik bir tarım/çiftçilik görevlerinden daha çok bulunduğunuz adadaki gizem, macera ve eğlence dolu görevleri yerine getirmenizle ilerliyor. Yeri geldiğinde bir arkeolog gibi çalışarak adanızın gizli yerlerini keşfedecek; yeri geldiğinde adadaki hayvanları evcilleştirerek onları adanızın gelişiminde kullanacaksınız. Her görevde biraz daha artan heyecanı yaşamak ve kendi cennet dünyanızı kurmak için APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.67.4794

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi12.07.2019 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme648

Dosya boyutu 98.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9738

Güvenlik seçicileri
FarmVille 2: Tropic Escape eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm FarmVille 2: Tropic Escape versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder