FarmVille 2: Tropic Escape ikon

FarmVille 2: Tropic Escape APK

v1.154.379

FarmVille 2: Tropic Escape Açıklama

Tarım ve çiftçilik oyunlarıyla ün salan FarmVille tropik ada oyunu FarmVille 2 Tropic Escape ile kullanıcılara yeni bir deneyim sunuyor.


Macera ve gizem dolu tropik adada yaşamda kalmak için küçük bir ev kurarak başladığınız oyunda becerilerinizi kullanarak adeta kendinize yeni bir dünya kuruyorsunuz. Atölye çalışmalarından tropik meyve ve sebze yetiştiriciliğine; balık avından maymun evcilleştirmeye kadar birçok görev sizi bekliyor. Tüm bu görevleri tamamladıkça seviye atlıyor ve diğer adalarda yaşayan insanlarla ticaret yapabiliyorsunuz. Sizde olmayan, ancak ihtiyacınız olan ürünleri ticaret aracılığıyla elde edebilir ve adanızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.


FarmVille 2 Tropic Escape klasik bir tarım/çiftçilik görevlerinden daha çok bulunduğunuz adadaki gizem, macera ve eğlence dolu görevleri yerine getirmenizle ilerliyor. Yeri geldiğinde bir arkeolog gibi çalışarak adanızın gizli yerlerini keşfedecek; yeri geldiğinde adadaki hayvanları evcilleştirerek onları adanızın gelişiminde kullanacaksınız. Her görevde biraz daha artan heyecanı yaşamak ve kendi cennet dünyanızı kurmak için FarmVille 2 Tropic Escape APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

FarmVille 2: Tropic Escape APK güncel sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş.

FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.154.379

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi17 gün önce

Eklenme tarihi12.07.2019 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme682

Dosya boyutu 147 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9738

GÜVENLİKİndireceğiniz FarmVille 2: Tropic Escape APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zynga.FarmVilleTropicEscape

APK imzası: 8a5d5b986f248df58f0bc16f9b96f5ebab7b50fe

FarmVille 2: Tropic Escape eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm FarmVille 2: Tropic Escape versiyonları:
  • 1. FarmVille 2: Tropic Escape v1.88.6420
  • 2. FarmVille 2: Tropic Escape v1.77.5546
  • 3. FarmVille 2: Tropic Escape v1.67.4794
  • 4. FarmVille: Tropic Escape

FarmVille 2: Tropic Escape nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. FarmVille 2: Tropic Escape APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder