FarmVille 2: Tropic Escape ikon

FarmVille 2: Tropic Escape APK

v1.88.6420

FarmVille 2: Tropic Escape Açıklama

Tarım ve çiftçilik oyunlarıyla ün salan FarmVille tropik ada oyunu FarmVille 2 Tropic Escape ile kullanıcılara yeni bir deneyim sunuyor.


Macera ve gizem dolu tropik adada yaşamda kalmak için küçük bir ev kurarak başladığınız oyunda becerilerinizi kullanarak adeta kendinize yeni bir dünya kuruyorsunuz. Atölye çalışmalarından tropik meyve ve sebze yetiştiriciliğine; balık avından maymun evcilleştirmeye kadar birçok görev sizi bekliyor. Tüm bu görevleri tamamladıkça seviye atlıyor ve diğer adalarda yaşayan insanlarla ticaret yapabiliyorsunuz. Sizde olmayan, ancak ihtiyacınız olan ürünleri ticaret aracılığıyla elde edebilir ve adanızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.


FarmVille 2 Tropic Escape klasik bir tarım/çiftçilik görevlerinden daha çok bulunduğunuz adadaki gizem, macera ve eğlence dolu görevleri yerine getirmenizle ilerliyor. Yeri geldiğinde bir arkeolog gibi çalışarak adanızın gizli yerlerini keşfedecek; yeri geldiğinde adadaki hayvanları evcilleştirerek onları adanızın gelişiminde kullanacaksınız. Her görevde biraz daha artan heyecanı yaşamak ve kendi cennet dünyanızı kurmak için FarmVille 2 Tropic Escape APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

FarmVille 2: Tropic Escape nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. FarmVille 2: Tropic Escape APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille 2: Tropic Escape ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

FarmVille 2: Tropic Escape APK güncel sürümüyle oyuna yeni etkinlikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder