Şehirde Askeri Araç Sürme ve Araba Oyunu 2020 ikon

Şehirde Askeri Araç Sürme ve Araba Oyunu 2020 APK

v1.2

Şehirde Askeri Araç Sürme, Android telefonunuzda araba sürme deneyimi yaşayacağınız akıcı bir araba simülasyonu oyunudur.


Tamamen Türkçe geliştirilen oyunda bu sefer yarış arabaları değil, askeri ve polis araçlar başrolde. Akrep, Kobra ve Ural gibi yüksek zırhlı araçlar oyunda öne çıkıyor. Açık ve geniş şehir haritası sayesinde araçlarla gezebileceğiniz büyük bir alan var. İsterseniz askeri araçlarla gezebilir isterseniz arabadan inerek kısa mesafe alanda yürüyebilirsiniz.


Şehirde Askeri Araç Sürme oyununda araç içi kamera açısı, araçtan inip binme, geniş görev listesi ve yüksek kaliteli grafikler sayesinde oldukça tatmin edici bir Android oyun deneyimi sizi bekliyor. Android araba sürme simülasyonu oyunlarını seviyorsanız tamamen Türkçe olan Şehirde Askeri Araç Sürme sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Şehirde Askeri Araç Sürme APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz.

Şehirde Askeri Araç Sürme ve Araba Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Askeri Araç Sürme ve Araba Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Askeri Araç Sürme ve Araba Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Askeri Araç Sürme ve Araba Oyunu 2020 ekran görüntüleri Şehirde Askeri Araç Sürme ve Araba Oyunu 2020 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder