Cat Forest - Healing Camp ikon

Cat Forest - Healing Camp APK

v2.22

Cat Forest - Healing Camp oyununda kedilerin eğlenceli kamp macerası sizi bekliyor.


Sıradan hayatlardan sıkıldınız mı? Cat Forest oyununda kedilerle beraber kamp yapın, eğlenceli tesislerde keyifli vakitler geçirin. Android simülasyon oyunları arasında yer alan bu oyunun oynanışı gayet keyifli. Yapmanız gereken kampınız için ihtiyacınız olan malzemeleri toplamak ve kampta olmasını istediğiniz tesisleri yapmak. Daha sonraki aşamada kampınızı ziyaret eden misafirlerle eğlenceli bir hikayeye çıkıyorsunuz. Bu hikayede bazen balık yakalama görevlerini bazen balon patlatma deneyimi yaşayacaksınız.


Simülasyon yapısı ile öne çıkan oyunda birçok kedi türü var. Hepsini de kendi kampınızda misafir edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken kampınızı kedilerin seveceği şekilde tasarlamak ve geliştirmek. Cat Forest APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cat Forest - Healing Camp nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cat Forest - Healing Camp APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder