Cat Forest - Healing Camp ikon

Cat Forest - Healing Camp APK

v2.22

Cat Forest - Healing Camp Açıklama

Cat Forest - Healing Camp oyununda kedilerin eğlenceli kamp macerası sizi bekliyor.


Sıradan hayatlardan sıkıldınız mı? Cat Forest oyununda kedilerle beraber kamp yapın, eğlenceli tesislerde keyifli vakitler geçirin. Android simülasyon oyunları arasında yer alan bu oyunun oynanışı gayet keyifli. Yapmanız gereken kampınız için ihtiyacınız olan malzemeleri toplamak ve kampta olmasını istediğiniz tesisleri yapmak. Daha sonraki aşamada kampınızı ziyaret eden misafirlerle eğlenceli bir hikayeye çıkıyorsunuz. Bu hikayede bazen balık yakalama görevlerini bazen balon patlatma deneyimi yaşayacaksınız.


Simülasyon yapısı ile öne çıkan oyunda birçok kedi türü var. Hepsini de kendi kampınızda misafir edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken kampınızı kedilerin seveceği şekilde tasarlamak ve geliştirmek. Cat Forest APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri Cat Forest - Healing Camp ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.22

GeliştiriciPOOM GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi22.07.2021 - 09:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme10

Dosya boyutu 52.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10896

GÜVENLİKİndireceğiniz Cat Forest - Healing Camp APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.poomgames.catforest

APK imzası: 7c5530dd542a110bed2296af772ff6dec7e4aa55

Cat Forest - Healing Camp nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cat Forest - Healing Camp APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder