Dear My Cat ikon

Dear My Cat APK

v1.0.8

Kedilerin sevimli ve heyecan dolu dünyasına Dear My Cat APK oyunu ile ortak olun.


Dear My Cat kedilerin hikayesini konu alan bir oyun. İçerisinde birçok kedi var ve hepsi de kendi hallerinde simülasyon yaşamının içerisindeler. Size düşen, bu simülasyondaki kediler için ortak yaşam alanları inşa etmek. Siz kurdukça onlar daha eğlenceli zaman geçirecekler. Ayrıca minik hediyelerle onların sevincine şahit olacaksınız.


Kedilerin heyecan dolu dünyasına katılmak için Dear My Cat oyununa ait APK kurulum dosyasını kurmanız yeterli. Oyun ücretsizdir. İyi eğlenceler.

Dear My Cat nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dear My Cat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dear My Cat ekran görüntüleri Dear My Cat ekran görüntüleri Dear My Cat ekran görüntüleri Dear My Cat ekran görüntüleri Dear My Cat ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder