Bermuda Adventures: çiftlik ikon

Bermuda Adventures: çiftlik APK

v1.10.0

Bermuda Adventures: çiftlik Açıklama

Bermuda Adventures APK oyununda kendi çiftliğinizi kurun, yönetin ve tarım ürünlerini hasat ederek para kazanın.


Oyun hikayesiyle dikkat çeken Bermuda Adventures talihsiz uçak kazasından sonra tropikal adaya düşen bir ailenin çiftçilik maceralarını konu alıyor. Uçak kazasından kurtulduktan sonra ıssız adada hayatta kalmaya çalışan ailenizin çiftçilik yapmayı öğrenmesi şart. Elbette bu durumda en büyük yardımcınız tamamen siz olacaksınız. Küçük bir çiftlik kurarak başlayacağınız oyunda adada çiftçilik yapan diğer insanlarla beraber iş birliği yapacak ve çiftliğinizi büyüteceksiniz.


Devasa çiftlik arazisinin yer aldığı tropikal ada üzerinde ekilmeyi bekleyen birçok boş tarla var. Kendi ürünlerinizi bu tarlaya ekerek başlayacak ve ürünlerinizi yetiştirdikten sonra pazarda satarak para kazanacaksınız. Android çiftlik oyunları arasında kendine özgü kurgusu ile öne çıkmayı başaran Bermuda Adventures çiftlik oyunu geniş içeriği sayesinde gayet dolu dolu bir oyun deneyimi sunuyor. Çiftlik ve çiftçilik oyunları sevenlere tavsiye ettiğimiz bu oyun tamamen ücretsiz. Kaliteli grafikleri, akıcı oyun hikayesi ve başarılı oyun motoru sayesinde kendi çiftliğinizi yönetirken eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Bermuda Adventures APK dosyasını hemen ücretsiz indirin ve çiftliğinizi yönetmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Bermuda Adventures: çiftlik ekran görüntüleri Bermuda Adventures: çiftlik ekran görüntüleri Bermuda Adventures: çiftlik ekran görüntüleri Bermuda Adventures: çiftlik ekran görüntüleri Bermuda Adventures: çiftlik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.10.0

GeliştiriciBELKA GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.05.2023 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 198 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11407

GÜVENLİKİndireceğiniz Bermuda Adventures: çiftlik APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.samfinaco.paradise

APK imzası: 66eed671f3ea30511b666256a0910c3f2195a891

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder