TheoTown ikon

TheoTown APK

v1.10.95a

TheoTown Açıklama

TheoTown kendi şehrinizi kurup yöneteceğiniz başarılı bir şehir kurma simülasyonu oyunu.


Oyun içerisinde iki farklı oyun modu var. Bunlardan birincisi bildiğimiz tüm şehir kurma özelliklerini barındırıyor. Yani, vatandaşlarınızın ihtiyacı olan evler, okullar, parklar hastaneler ve endüstriyel ticaret merkezleri gibi tüm yapıları inşa ediyor; şehrinizin tüm yönlerini kontrol ediyorsunuz. Elbette bunları yapabilmek için belli bir arazi ve inşaat parası ödemeniz gerekiyor. İkinci oyun modu Sandbox (bir nevi yaratıcılık modu) ise paranın olmadığı bir deneme modu. Şehri istediğiniz gibi kurup yıkabiliyorsunuz, ancak bu bölümde yönetme yetkiniz ve vatandaşlarınız olmuyor.


TheoTown'ı diğer şehir kurma oyunları arasında farklı kılansa 8-bit boyutundaki piksel grafikleri. Oldukça iyi optimize edilen grafik yapısı gayet eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Farklı bir şehir kurma oyunu denemek istiyorsanız TheoTown simülasyonu sizi memnun edecek bir oyun kurgusuna sahip. Ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

TheoTown APK son sürüm güncellemesinde oyunun Türkçe metinleri düzeltilmiş, şehir haritası geliştirilmiş, hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı optimize edilmiş.

TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.10.95a

Geliştiriciblueflower

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi20.11.2017 - 11:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme169

Dosya boyutu 73.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7965

GÜVENLİKİndireceğiniz TheoTown APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: info.flowersoft.theotown.theotown

APK imzası: d70ab2bbe363b3dd44df4252520c783fbb145413

TheoTown eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm TheoTown versiyonları:
  • 1. TheoTown v1.3.78

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder