TheoTown ikon

TheoTown

v1.3.78

TheoTown kendi şehrinizi kurup yöneteceğiniz başarılı bir şehir kurma simülasyonu oyunu.

 

Oyun içerisinde iki farklı oyun modu var. Bunlardan birincisi bildiğimiz tüm şehir kurma özelliklerini barındırıyor. Yani, vatandaşlarınızın ihtiyacı olan evler, okullar, parklar hastaneler ve endüstriyel ticaret merkezleri gibi tüm yapıları inşa ediyor; şehrinizin tüm yönlerini kontrol ediyorsunuz. Elbette bunları yapabilmek için belli bir arazi ve inşaat parası ödemeniz gerekiyor. İkinci oyun modu Sandbox (kum havuzu modu) ise paranın olmadığı bir deneme modu. Şehri istediğiniz gibi kurup yıkabiliyorsunuz, ancak bu bölümde yönetme yetkiniz ve vatandaşlarınız olmuyor.

 

TheoTown'ı diğer şehir kurma oyunları arasında farklı kılansa 8-bit boyutundaki piksel grafikleri. Oldukça iyi optimize edilen grafik yapısı gayet eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Farklı bir şehir kurma oyunu denemek istiyorsanız TheoTown simülasyonu sizi memnun edecek bir oyun kurgusuna sahip. Ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri TheoTown ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.78

Geliştiriciblueflower

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi20.11.2017 - 11:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme129

Dosya boyutu 45.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7965

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder