SimCity BuildIt ikon

SimCity BuildIt APK

v1.42.1.105235

Electronic Arts tarafından Android için geliştirilen Simcity oyununda kendi şehrinizi kurun ve yönetin. Modern binalar, yollar, köprüler, ticaret merkezleri, okullar ve üniversiteler gibi bir şehirde olması gereken birçok yapı şehrinize inşa edilmek için hazır.


Şehrin temizliği, trafiği ve enerjisi vatandaşlarınız için önemli. Kuracağınız şehir belediyesi ile şehirdeki yolların ve parkların çevre bakımı ve temizliği tamamen size ait. Vatandaşlarınızı memnun etmek için bu detaya çok dikkat etmelisiniz.


Oyun içerisindeki görevleri tamamlayarak şehrinizin gelişmişlik seviyesini yükseltebilirsiniz, ayrıca şehri kurarken zorlandığınızda diğer şehirlerden veya arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.


Kendi şehrinizi kurmak ve yönetmek için SimCity APK dosyasını indirin ve başlayın. Oyun bölümlere bağlı ek indirmeler yapabiliyor. Bu nedenle oynarken Wi-Fi ağına bağlı olmanızı öneririz.

SimCity BuildIt nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SimCity BuildIt APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SimCity BuildIt ekran görüntüleri SimCity BuildIt ekran görüntüleri SimCity BuildIt ekran görüntüleri SimCity BuildIt ekran görüntüleri SimCity BuildIt ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

SimCity BuildIt APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

SimCity BuildIt için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce SimCity BuildIt v1.26.8.82216 için
İnterneti mi
Ziyaretçi3 yıl önce SimCity BuildIt v1.26.8.82216 için
Hile li değilse nededen inderekki play stordan indirsek daha iyi
Ziyaretçi5 yıl önce SimCity BuildIt v1.16.79.56852 için
Hileli deil
Ziyaretçi5 yıl önce SimCity BuildIt v1.16.79.56852 için
hileli değilse indirmeyek
Ziyaretçi5 yıl önce SimCity BuildIt v1.16.79.56852 için
İyi