Arazide Polis Arabası ikon

Arazide Polis Arabası APK

v2

Arazide Polis Arabası Açıklama

Arazide Polis Arabası oyununda asayiş sizden soruluyor.

 

Polis görevleri yerine getireceğiniz oyun GTA'ya benzer bir görev sistemine sahip. Şehirde yaşayan insanlardan gelen ihbarlar üzerine lüks polis arabanıza atlıyor ve suçluları yakalamaya çalışıyorsunuz. İhbarları takip edebilmek için ekranın köşesindeki haritaya sürekli bakmanız gerekiyor. 16 km2 genişliğindeki şehir haritasında her yere gidecek ve suçluları kovalayacaksınız. Bu nedenle hem SUV tarzı arazi hem de yarış arabası tarzında polis araçlarınız var. Görevlerden kazanacağınız para puanlarla araba koleksiyonunuzu genişletiyorsunuz.

 

Oyunda trafik kazaları, hız limitini aşan sürücüler, devlet yöneticilerini koruma ve hırsızları yakalama gibi çeşitli görevler var. Her görevden kazanacağınız ödül ise, görevi tamamlama sürenize ve çevreye vereceğiniz zarara göre değişiyor. Yani yüksek puan almak için görevinizi gürültü yapmadan ve hızlıca yakalamanız şart.

 

Arazide Polis Arabası oyununda kullanılan simülasyon yapısı gayet başarılı. Ekrana yerleştirilen düğmeler sayesinde hem aracınızı hem de polis karakterini kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Oyuna ait ücretsiz apk dosyasını indirerek suç şehrini temizlemeye hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Arazide Polis Arabası ekran görüntüleri Arazide Polis Arabası ekran görüntüleri Arazide Polis Arabası ekran görüntüleri Arazide Polis Arabası ekran görüntüleri Arazide Polis Arabası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2

GeliştiriciGame Pickle

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi28.02.2018 - 11:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme712

Dosya boyutu 44.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8329

GÜVENLİKİndireceğiniz Arazide Polis Arabası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pickle.PoliceCarDrivingOffroad

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Arazide Polis Arabası için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Arazide Polis Arabası v2 için
Cok güzel♥