Euro Train Simulator 2 ikon

Euro Train Simulator 2 APK

v2020.0.5

Euro Train Simulator 2 Açıklama

Euro Train Simulator 2, gerçekçi fizik yapısına sahip başarılı bir tren sürme oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen oyunda Almanya'nın trenlerini sürüyor, şehirler arası yolcu taşımacılığı yapıyorsunuz. Alman tren şirketi Deutsche Bahn lisanslı olan bu oyun gerçekçi fizik ve grafik modellemesi ile öne çıkıyor. Oyundaki amacınız birbirinden farklı trenlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak. Büyük bir Almanya haritası içeren oyunda hemen her şehire sefer yapıyorsunuz.


Oyunun ilk başlarında treniniz giriş seviyesi oluyor ama ilerleyen bölümlerde görevlerden kazandığınız paralarla yeni trenlerin kilidini açmanız mümkün. Özellikle hızlı tren ve Japonya'nın kurşun trenini aldığınızda hem sefer süresi azalıyor hem de daha fazla para ödülü kazanıyorsunuz. Euro Train Simulator 2'nin başarılı çevre modellemesi sayesinde birbirinden farklı yollarda tren sürmenin keyfini çıkartabilirsiniz.


Euro Train Simulator 2'nin grafikleri, oyun kontrolleri ve şehir haritası oldukça başarılı. Android tren sürme oyunları arasında oldukça popüler olan bu oyun tamamen ücretsiz. Euro Train Simulator 2 APK dosyasını hemen indirin ve treninizle görevleri tamamlamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Euro Train Simulator 2 ekran görüntüleri Euro Train Simulator 2 ekran görüntüleri Euro Train Simulator 2 ekran görüntüleri Euro Train Simulator 2 ekran görüntüleri Euro Train Simulator 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2020.0.5

GeliştiriciHighbrow Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi02.02.2020 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme68

Dosya boyutu 87.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10131

GÜVENLİKİndireceğiniz Euro Train Simulator 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.HighbrowInteractive.EuroTrainSim2

APK imzası: fa209c8dc3c4c2904513a9b1bc7b941ce667b3cf

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder