Euro Truck Driver ikon

Euro Truck Driver APK

v3.1

Kamyon simülasyon oyunları arasında öne çıkan Euro Truck Driver ile avrupanın birçok şehrinde kamyonunuzla gezebilir, taşımacılık yapabilirsiniz.


Oyunda kariyer ve serbest sürüş modu olmak üzere iki farklı mod bulunuyor. Serbest sürüş modunda kamyonunuzla herhangi bir kısıtlamaya takılmadan istediğiniz gibi sürüş yapabiliyorsunuz. Kariyer modunda ise, size verilen taşımacılık görevlerini eksiksiz ve zamanında yerine getirmeniz gerekiyor. Görevleri tamamlayarak kazanacağınız oyun içi paralar aracılığıyla kamyonunuzu özelleştirebileceğiniz gibi yeni bir kamyon da satın alabilirsiniz.


Roma, Berlin, Madrid gibi Avrupa'nın 20'den fazla şehrinde taşımacılık yapabileceğiniz oyunda birçok farklı kamyon markası ve modeli bulunuyor. Her markanın kendine has kokpit tasarımları, gece gündüz döngüsü, değişen hava koşulları ve motor sesleri ile gerçekçi bir sürüş zevki yaşatan oyunda çok oyuncu desteği de bulunuyor. İster arkadaşlarınızla isterseniz diğer oyuncularla birlikte oynamak için konvoy moduna veya serverlara bağlanmanız yeterli oluyor. Euro Truck Driver APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Euro Truck Driver nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Euro Truck Driver APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Euro Truck Driver ekran görüntüleri Euro Truck Driver ekran görüntüleri Euro Truck Driver ekran görüntüleri Euro Truck Driver ekran görüntüleri Euro Truck Driver ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Euro Truck Driver son sürüm APK ile yeni kamyon teklifleri oyuna eklenmiş,

Oyun içi satın alma işlemlerinde yaşanan sorunlar düzeltilmiş,

Hatalar giderilmiş.

Artıları

Gerçekçi sürüş simülasyonu,

Gerçekçi kamyon ve kokpit modellemesi,

Görev çeşitliliği sayesinde oyun hiç sıkmıyor,

Çok oyuncu desteği.

Eksileri

 Oyun boyutu yüksek.

Yorumlar

Euro Truck Driver için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Euro Truck Driver v1.6.0 için
Android telefona euro truck driver neden indirmiyor! yardım edermisiniz?
Ziyaretçi3 yıl önce Euro Truck Driver v1.6.0 için
Cıldıracaaaammmmm yüklenmıyor yardım edebilirmisiniz
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Euro Truck Driver v1.6.0 için
İndirme işleminde bir sorun görünmüyor, Firefox kullanarak tekrar deneyiniz.
Ziyaretçi3 yıl önce Euro Truck Driver v1.6.0 için
Abi oyun çok güzeeeewlllll
Ziyaretçi3 yıl önce Euro Truck Driver v1.5.0 için
Beyler çok güzel bir oyun ve çok eğlenceli bir oyun dur
Ziyaretçi4 yıl önce Euro Truck Driver v1.5.0 için
Abi bazen hileli olmuyor düzelttim lütfen