Bloodshore ikon

Bloodshore APK

v1.0

Bloodshore Açıklama

Bloodshore APK, Android için geliştirilen hikaye tabanlı sürükleyici bir oyundur.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan Bloodshore oyununda yayıncılar ve göstericiler gibi grupların hikayesine ortak oluyorsunuz. Savaş kurgusuna dayanan bu hikayede kariyerinin sonuna gelen aktör Nick'i kontrol diyor ve onun hayatını yönlendiriyorsunuz. Aynı isimdeki bir televizyon programından esinlenen oyunda sürükleyici bir savaş hikayesi var. Bu hikayedeki gizemleri çözmek ise zannedilenden daha zor. Kendinize güveniyorsanız, doğru kararları vererek Nick'in hayatını kurtarabilirsiniz.


Bloodshore'un tek bir hikayesi var. Ancak bu hikayede onlarca karar anı sizi bekliyor. Vereceğiniz her karar oyunun seyrini etkileyecek; sizi zafere ya da sona doğru götürecek. Kaliteli grafikleri ve harika ses yapısıyla oyun gayet gerçekçi bir deneyim sunuyor. Hikaye tabanlı Android oyun sevenler için Bloodshore kesinlikle denenmesi gereken bir oyun durumunda. Bloodshore APK dosyasını ücretsiz indirin ve aktör Nick'in hikayesine ortak olun.

Bloodshore ekran görüntüleri Bloodshore ekran görüntüleri Bloodshore ekran görüntüleri Bloodshore ekran görüntüleri Bloodshore ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciWales Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2023 - 17:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme27

Dosya boyutu 982 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11271

GÜVENLİKİndireceğiniz Bloodshore APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.walesinteractive.bloodshore

APK imzası: 8afe2b2ffc91654dd8f65b50300f98f77ff07df5

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bloodshore oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bloodshore nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bloodshore APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder