Lumbercraft ikon

Lumbercraft APK

v1.4.0

Lumbercraft Açıklama

Lumbercraft APK oyununda ağaçları kesecek ve kendi kasabanızı inşa edeceksiniz.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Lumbercraft ile kendi kasabanızı inşa ediyorsunuz. Aslında oyun için şehir kurma oyunu diyebiliriz, ama bu sefer geniş bir şehir değil köy gibi bir kasaba kuruyorsunuz. Daha sonra kasabanıza düşman olan ve saldıran kişilerle savaşmaya başlıyorsunuz. Yani oyun gayet geniş bir içerikle karşınıza geliyor.


VOODOO ekibi tarafından geliştirilen Lumbercraft hem ücretsiz hem de oynaması gayet keyifli bir oyun. Lumbercraft APK dosyasını ücretsiz indirerek kasabanızı hemen inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi03.03.2021 - 20:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme74

Dosya boyutu 78.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10783

GÜVENLİKİndireceğiniz Lumbercraft APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.noorgames.timbercraft

APK imzası: e61812e7bab2a9e8014c45b0679a509f548dc19d

Lumbercraft nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Lumbercraft APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder