Lumbercraft ikon

Lumbercraft APK

v1.4.0

Lumbercraft APK oyununda ağaçları kesecek ve kendi kasabanızı inşa edeceksiniz.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Lumbercraft ile kendi kasabanızı inşa ediyorsunuz. Aslında oyun için şehir kurma oyunu diyebiliriz, ama bu sefer geniş bir şehir değil köy gibi bir kasaba kuruyorsunuz. Daha sonra kasabanıza düşman olan ve saldıran kişilerle savaşmaya başlıyorsunuz. Yani oyun gayet geniş bir içerikle karşınıza geliyor.


VOODOO ekibi tarafından geliştirilen Lumbercraft hem ücretsiz hem de oynaması gayet keyifli bir oyun. Lumbercraft APK dosyasını ücretsiz indirerek kasabanızı hemen inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Lumbercraft nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Lumbercraft APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri Lumbercraft ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder