Drive Simulator 2 Lite ikon

Drive Simulator 2 Lite APK

v1.1

Drive Simulator 2 Lite, kendi inşaat ve nakliye şirketinizi yöneteceğiniz başarılı bir Android simülasyon oyunudur.


Drive Simulator 2 serisi ile inşaat yığınları sizleri bekliyor. Greyder, kamyon, kepçe, vinç ve daha birçok farklı inşaat arabasını kontrol edeceğiniz oyunda hem inşaat görevi yapacak hem de bunlara ait atıkları şehir dışında işaretlenmiş bölgeye taşıma görevlerini yerine getireceksiniz. Aslında oyun içerisinde 5 farklı mod yer alıyor. Hepsinin kurgusu ve tamamlamanız gereken görevleri çok farklı. Bu sayede oyunu sıkılmadan çok çeşitli görevleri tamamlayarak oynayabiliyorsunuz.


Drive Simulator 2 Lite'ın grafikleri gayet başarılı. Üç boyutlu grafikleri sayesinde inşaat alanı ve çevresindeki başarılı detaylar oyunu daha keyifli bir hale getiriyor. Drive Simulator 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi inşaat şirketinizi kurun ve yönetmeye başların. İyi eğlenceler.

Drive Simulator 2 Lite ekran görüntüleri Drive Simulator 2 Lite ekran görüntüleri Drive Simulator 2 Lite ekran görüntüleri Drive Simulator 2 Lite ekran görüntüleri Drive Simulator 2 Lite ekran görüntüleri

Yorumlar

Drive Simulator 2 Lite için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Drive Simulator 2 Lite v1.1 için
Ama oyun her yerden kaldırılmış geri getirin lütfenn