Truck Simulator - Truck Games ikon

Truck Simulator - Truck Games APK

v4

Truck Simulator - Truck Games oyunu ile petrol tankeri sürme keyfini yaşayın.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Truck Simulator oyununda petrol tankerinin sürücüsü olarak göreve başlıyorsunuz. Android kamyon sürme oyunları arasında yer alan bu oyunda genel olarak sadece petrol tankeri kamyonu var. Siz de bu tankeri kullanarak benzine ihtiyacı olan yerlere taşıma görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz.


Cep telefonu oyun ekosisteminde kargo taşımacılığı diye de bilinen bu tür oyunlarda görevi tamamlamak için zamanı doğru kullanmanız şart. Yani teslimat için size verilen süreyi doğru kullanmanız gerekiyor. Bu sayede oyun içerisindeki para puanları toplayabilir ve kendinize daha yeni bir petrol tankeri satın alabilirsiniz.


Games Wing ekibi tarafından geliştirilen bu kamyon sürme oyunu hem ücretsiz hem de kamyon sürme oyunlarını sevenler için yeni bir deneyim sunuyor. Truck Simulator - Truck Games APK dosyasını şimdi indirin ve petrol tankerinizi sürmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Truck Simulator - Truck Games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck Simulator - Truck Games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Truck Simulator - Truck Games ekran görüntüleri Truck Simulator - Truck Games ekran görüntüleri Truck Simulator - Truck Games ekran görüntüleri Truck Simulator - Truck Games ekran görüntüleri Truck Simulator - Truck Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder