Construction Simulator 3 Lite ikon

Construction Simulator 3 Lite APK

v1.2

Construction Simulator 3 Lite Açıklama

Construction Simulator 3 Lite oyununda büyük inşaat görevleri sizi bekliyor.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Construction Simulator 3 Lite yol ve bina inşaatları yapacağınız eğlenceli ve sürükleyici bir kurguya sahip. Neustein isimli bir şehirdeki yol ve binaları onaracak, yenilerini inşa edecek ve köprüler kurarak trafiğin rahatlamasını sağlayacaksınız. Bu görevler için ihtiyacınız olan buldozer, kepçe, ekskavatör, yol açma operatörü gibi ağır makinalar oyun içerisinde bulunuyor. Üstelik Caterpillar, Liebher Volvo, MAN, STILL gibi birçok dünya markasının inşaat ürünleri de var. İhtiyacınız olan inşaat makinesini satın almanız için görevlerinizi başarıyla tamamlamanız şart.


Construction Simulator 3 Lite'da gayet büyük bir oyun haritası oyuncuları karşılıyor. Avrupa'daki Alp Dağlarını da içeren bu haritadaki birçok şehirde inşaat şirketinizle beraber zorlu inşaat ihalelerine katılıyor ve yeni sözleşmeler yaparak görevleri üstleniyorsunuz. Başlangıçta inşaat şirketiniz küçük oluyor ancak görevlerinizi tamamlayıp para kazandıkça şirketinizle birlikte inşaat makinesi envanteriniz de büyüyor.


Geliştirdiği Android inşaat simülasyonu oyunları ile öne çıkan astragon Enterttainment ekibi tarafından sunulan bu oyun kısıtlı içeriğe sahip olsa da gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. İnşaat simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Construction Simulator 3 Lite oyunu tam size göre. Construction Simulator 3 Lite APK dosyasını hemen indirin ve inşaat görevlerine başlayın. İyi eğlenceler.

Construction Simulator 3 Lite ekran görüntüleri Construction Simulator 3 Lite ekran görüntüleri Construction Simulator 3 Lite ekran görüntüleri Construction Simulator 3 Lite ekran görüntüleri Construction Simulator 3 Lite ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2

Geliştiriciastragon Entertainment GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.02.2022 - 13:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme366

Dosya boyutu 684 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10993

GÜVENLİKİndireceğiniz Construction Simulator 3 Lite APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.astragon.cs3lite

APK imzası: b60d6f40483c5bd374710f9378bec7549843ccb1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Construction Simulator 3 Lite oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Construction Simulator 3 Lite nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Construction Simulator 3 Lite APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder