Russian Car Driver ZIL 130 ikon

Russian Car Driver ZIL 130

v1.0.5

Russian Car Driver ZIL 130 gerçekçi fizik yapısı sayesinde keyifle oynayacağınız bir araç sürme simülasyonudur.

 

Eski tip bir kamyonu süreceğiniz oyun Rusya coğrafyasında geçiyor. Tabi ne kadar gerçekçi bilemiyoruz, ancak oyunun kontrol ve çevre modellemeleri oldukça başarılı. Oyunda temel olarak kamyonunuzla beraber taşımacılık görevleri, treyler park etme ve zamana bağlı sürüş denemeleri yapıyorsunuz. Tüm bunları etkileyen önemli bir detay var: o da kamyon hasarı. Eğer kamyonunuz hasar alırsa hem yavaşlıyorsunuz hem de tamir etmek için fazla paranız gidiyor. Yeni özellikleri ve geliştirmeleri yapmak için fazla para kazanmaya çalışmalısınız.

 

Russian Car Driver'da en sevdiğimiz özellik kesinlikle araba sürerken canlı bir çevre modellemesi olması. Şehir içinde akan trafik, polis görevlileri, dağ yollarında ise canlı köy hayatıyla karşılaşmak oldukça keyifli oluyor. Oyunda gece gündüz döngüsü ve karlı, yağmurlu hava şartlarının olduğunu da belirtelim.

 

Android kamyon sürme oyunu Russian Car Driver tamamen ücretsiz. Russian Car Driver APK dosyasını hemen indirerek Rus coğrafyasında kamyon sürmenin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5

GeliştiriciABGames89

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi24.02.2019 - 12:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme155

Dosya boyutu 99.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9436

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Russian Car Driver ZIL 130 v1.0.5 için
Ela