Russian Car Driver ZIL 130 ikon

Russian Car Driver ZIL 130 APK

v1.0.5

Russian Car Driver ZIL 130 gerçekçi fizik yapısı sayesinde keyifle oynayacağınız bir araç sürme simülasyonudur.

 

Eski tip bir kamyonu süreceğiniz oyun Rusya coğrafyasında geçiyor. Tabi ne kadar gerçekçi bilemiyoruz, ancak oyunun kontrol ve çevre modellemeleri oldukça başarılı. Oyunda temel olarak kamyonunuzla beraber taşımacılık görevleri, treyler park etme ve zamana bağlı sürüş denemeleri yapıyorsunuz. Tüm bunları etkileyen önemli bir detay var: o da kamyon hasarı. Eğer kamyonunuz hasar alırsa hem yavaşlıyorsunuz hem de tamir etmek için fazla paranız gidiyor. Yeni özellikleri ve geliştirmeleri yapmak için fazla para kazanmaya çalışmalısınız.

 

Russian Car Driver'da en sevdiğimiz özellik kesinlikle araba sürerken canlı bir çevre modellemesi olması. Şehir içinde akan trafik, polis görevlileri, dağ yollarında ise canlı köy hayatıyla karşılaşmak oldukça keyifli oluyor. Oyunda gece gündüz döngüsü ve karlı, yağmurlu hava şartlarının olduğunu da belirtelim.

 

Android kamyon sürme oyunu Russian Car Driver tamamen ücretsiz. Russian Car Driver APK dosyasını hemen indirerek Rus coğrafyasında kamyon sürmenin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri Russian Car Driver ZIL 130 ekran görüntüleri

Yorumlar

Russian Car Driver ZIL 130 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Russian Car Driver ZIL 130 v1.0.5 için
coooooooook güzel bu oyunu cok seviyorum
Ziyaretçi10 ay önce Russian Car Driver ZIL 130 v1.0.5 için
Ela