Çöp Kamyonu Oyunu 2020: İnternetsiz Oyunlar ikon

Çöp Kamyonu Oyunu 2020: İnternetsiz Oyunlar APK

v1.1

Çöp Kamyonu Oyunu 2020, şehirdeki çöpleri topladığınız eğlenceli bir Android simülasyon oyunudur.


İnternetsiz oynanabilen Çöp Kamyonu Oyunu 2020: İnternetsiz Oyunlar'da şehrin çöplerini dolaşıyor ve tek tek temizliyorsunuz. Oyun simülasyon tabanlı geliştirildiği için, çöp kamyonunu siz sürüyorsunuz. Haritada işaretlenmiş yerlere giderek çöpleri topluyor ve çöp imha merkezine bırakıyorsunuz.


Oyun içerisinde 4 farklı çöp kamyonu arabası var. Görevleri tamamladıkça kazandığınız paraları biriktirerek yeni kamyon modellerini satın alabilirsiniz. Ayrıca, modifiye seven kullanıcılar da unutulmamış. Her kamyonu istediğiniz gibi modifiye edebiliyorsunuz. 


Çöp Kamyonu Oyunu 2020'de açık dünya haritası mevcut. HD kalite grafiklerle desteklenen haritada çöpleri kolayca tespit ediyor ve kamyonunuzla uzun yola çıkabiliyorsunuz. Üstelik kamyonu hem iç hem de dış kamerası ile sürme seçenekleri de var. Bu sayede kamyonu sürerken istediğiniz açıyı seçmeniz mümkün.


Türk yapımcı 1st Games ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz ve internetsiz oynanabiliyor. Özellikle internetsiz oynanan oyunlar arasında kısa sürede popüler olan oyunu Çöp Kamyonu Oyunu 2020 APK dosyasını indirip kurarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çöp Kamyonu Oyunu 2020: İnternetsiz Oyunlar ekran görüntüleri Çöp Kamyonu Oyunu 2020: İnternetsiz Oyunlar ekran görüntüleri Çöp Kamyonu Oyunu 2020: İnternetsiz Oyunlar ekran görüntüleri Çöp Kamyonu Oyunu 2020: İnternetsiz Oyunlar ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder