Air Combat OL: Team Match ikon

Air Combat OL: Team Match APK

v4.0.2

Air Combat OL: Team Match ile sürükleyici uçak savaşlarına katılın.

 

War Wolf ve Sky Hawk ekiplerinden birisini seçerek katılacağınız oyunda uçaklarınızla birlikte rakiplerinizi yok etmek temel göreviniz. İnternet üzerinden gerçek oyunculara karşı yapılan savaşlarda kullanabileceğiniz onlarca uçak seçeneği ve bu uçaklara ait teknik geliştirme opsiyonları bulunuyor. Savaşlardaki başarınıza göre belirlenen ödül puanlarını toplayarak uçak filonuzu genişletin ve düşmanı yok edin.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi ve üç boyutlu savaş alanları gayet başarılı. Gerçekçi ses efektleri de savaşın atmosferini iyi derecede hissettiriyor. Air Combat OL APK dosyasını indirerek uçak savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Air Combat OL: Team Match nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Air Combat OL: Team Match APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Air Combat OL: Team Match ekran görüntüleri Air Combat OL: Team Match ekran görüntüleri Air Combat OL: Team Match ekran görüntüleri Air Combat OL: Team Match ekran görüntüleri Air Combat OL: Team Match ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder