Air Combat Online ikon

Air Combat Online APK

v5.6.0

Air Combat Online Açıklama

Air Combat Online APK, uçak savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir savaş oyunu.


War Wolf ve Sky Hawk ekiplerinden birisini seçerek katılacağınız oyunda uçaklarınızla birlikte rakiplerinizi yok etmek temel göreviniz. İnternet üzerinden gerçek oyunculara karşı yapılan savaşlarda kullanabileceğiniz onlarca uçak seçeneği ve bu uçaklara ait teknik geliştirme opsiyonları bulunuyor. Savaşlardaki başarınıza göre belirlenen ödül puanlarını toplayarak uçak filonuzu genişletin ve düşmanı yok edin.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi ve üç boyutlu savaş alanları gayet başarılı. Gerçekçi ses efektleri de savaşın atmosferini iyi derecede hissettiriyor. Air Combat Online APK dosyasını indirerek uçak savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Air Combat Online APK son sürüm güncellemesinde;

R-22, F-54, X-31F savaş uçağı modelleri eklenmiş,

Yeni avatar seçenekleri eklenmiş,

Yeni oyun bölümleri eklenmiş.

Air Combat Online ekran görüntüleri Air Combat Online ekran görüntüleri Air Combat Online ekran görüntüleri Air Combat Online ekran görüntüleri Air Combat Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.6.0

GeliştiriciVOLV Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.04.2018 - 15:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme24

Dosya boyutu 618 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8574

GÜVENLİKİndireceğiniz Air Combat Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.volvapps.ef3.x

APK imzası: d709fbae1a9b3d0ea633ab5108f8adda03e5c921

Air Combat Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Air Combat Online versiyonları:
  • 1. Air Combat OL: Team Match v4.0.2

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Air Combat Online oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Air Combat Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Air Combat Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder