Farming Simulator 23 NETFLIX ikon

Farming Simulator 23 NETFLIX APK

v0.0.0.13.netflix

Farming Simulator 23 NETFLIX Açıklama

Popüler çiftlik oyunu Farming Simulator 23 Netflix sürümü karşınızda.


Farming Simulator 23 serisi Android oyun ekosisteminde en çok sevilen çiftlik oyunları arasında bulunuyor. Netflix işbirliğinde sunulan bu sürüm ise oyuna yeni içerikler ekleyerek oyun severlerin beğenisine sunuldu. Klasik bir sanal çiftlik oyunu olarak tasarlanan FS 23 Netflix ile kendi çiftliğinizi yönetecek, tarım ürünlerini ekip biçecek, hayvanların bakımını yaparak para kazanmaya çalışacaksınız.


Akıcı ve sürükleyici oyun kurgusuna sahip olan Farming Simulator 23 Netflix'te çiftliğinizde bulunan tarlalara istediğiniz ürünü ekip biçebilirsiniz. Elbette çiftlik ve tarla deyince traktör olmazsa olmaz. Her tarlayı traktörünüzle sürerek ekime hazır hale getirmeniz şart. Diğer tarım aletlerini de kullanarak ekip biçme işlemini geliştirebilir, daha çok para kazanabilirsiniz. Hemen belirtelim oyun içerisinde John Deere, New Holland ve Fendt gibi birçok tarım aleti üreten markanın ürünü bulunuyor. İstediğinizi seçin ve tarlalarınızı ekmeye başlayın.


Her çiftliğin olmazsa olması tabii ki çiftlik hayvanları. Koyun, keçi, inek, tavuk, manda ve aklınıza gelebilecek birçok farklı türde çiftlik hayvanı sizin de çiftliğinizde olacak. Hayvanlarınızın bakımını yapın, kürklerini kesin, sütlerini sağın ve bunları farklı pazarlarda satarak para kazanın. Çiftliğinizi geliştirmek için oyun içi para önemli. Bu nedenle hayvanlarınızı ihmal etmemeye çalışın.


Son olarak, Farmin Simulator 23 ile Farming Simulator 23 NETFLIX oyunları arasında iki farklı oyun haritası olduğunu söyleyelim. FS 23 Netflix versiyonu Avrupa Neubrunn ve Amberstone haritaları ile daha farklı bir deneyim sunmayı başarıyor. Android çiftlik oyunlarını seviyorsanız Farming Simulator 23 NETFLIX APK dosyasını hemen indirin ve kendi çiftliğinizi yönetmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Farming Simulator 23 NETFLIX ekran görüntüleri Farming Simulator 23 NETFLIX ekran görüntüleri Farming Simulator 23 NETFLIX ekran görüntüleri Farming Simulator 23 NETFLIX ekran görüntüleri Farming Simulator 23 NETFLIX ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.0.13.netflix

GeliştiriciNetflix, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi26.11.2023 - 18:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme137

Dosya boyutu 1.02 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11556

GÜVENLİKİndireceğiniz Farming Simulator 23 NETFLIX APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netflix.NGP.FarmingSimulator23

APK imzası: d7268d869be7d87cb797e8f7449bf2451ed8019b

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Farming Simulator 23 NETFLIX oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Farming Simulator 23 NETFLIX nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Farming Simulator 23 NETFLIX APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder