Euro Truck Driver 2018 ikon

Euro Truck Driver 2018 APK

v2.2

Euro Truck Driver - 2018 ile Avrupa'nın otoyollarında gerçekçi tır ve kamyon sürüşüne katılın. Oyunu oynamak için Euro Truck Driver 2018 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.


Açık dünya haritasıyla oldukça geniş bir içeriğe sahp olan oyunda nakliye görevlerini yerine getirerek ilerliyorsunuz. Oyun içerisinde onlarca tır ve kamyon modeli var. Gerçekçi Euro Truck marka bu kamyon ve tırlarla taşımacılık yapacağınız yüzlerce görev bulunuyor. Her başarılı görev sonrasında ödül puanlarını topluyor ve daha sonra bu puanları yeni kamyon almak için kullanıyorsunuz.


Euro Truck Driver 2018'in en etkileyici özelliği ise gerçekçi grafik modellemesi ve farklı coğrafi yapılar. Yani çöl, kar, dağlık arazi ve şehir gibi olmasını isteyebileceğiniz birçok detay oyundaki açık dünya haritasında mevcut. Tabi bu harita Avrupa ile sınırlı ancak yine de oldukça geniş. Android telefonunuzdan kamyon ve tır sürme simülasyonu oynamayı seviyorsanız Euro Truck Driver 2018 sizin için iyi bir alternatif olabilir. Euro Truck Driver 2018 APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Euro Truck Driver 2018 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Euro Truck Driver 2018 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Euro Truck Driver 2018 ekran görüntüleri Euro Truck Driver 2018 ekran görüntüleri Euro Truck Driver 2018 ekran görüntüleri Euro Truck Driver 2018 ekran görüntüleri Euro Truck Driver 2018 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Euro Truck Driver 2018 APK son sürümünde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder