Internet Cafe Simulator 2 ikon

Internet Cafe Simulator 2 APK

v0.9

Internet Cafe Simulator 2 Açıklama

Internet Cafe Simulator 2 APK oyunu ile kendi internet kafenizi kurun, aynı zamanda sokak eşkiyalarına karşı mücadele edin.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Internet Cafe Simulator 2 oyunu size kendi kafenizi kurma ve yönetme imkanı tanıyan bir yapım. Kendine özgü kurgusu ile oyun severlerin beğenisini kazanan bu Android oyun içerisinde kendi internet kafenizi kuracak ve yöneteceksiniz. Elbette oyun içeriği bununla sınırlı değil. Çünkü kafenizi kuracağınız şehrin gangsterleri sizinle çatışacak. Onlara karşı koymak için akıl oyunları yürütmeniz ve onları yenmeniz lazım.


Gelişmiş internet kafe salonunda bilgisayarlar, yemek servisi ve müşterilerinizi memnun edecek farklı özelliklere yer vermeniz gerekiyor. Böylece hem kafeniz işleyecek hem de oyun içi para ödülü kazanacaksınız. Para ödülü özellikle kafenizi büyütmek ve ihtiyacınız olan malzemeleri satın almak için olmazsa olmaz. Sıradışı kurgusu ile dikkat çeken Internet Cafe Simulator 2 oyunu tamamen ücretsiz. Eğlenceli oyun yapısıyla öne çıkan bu oyunu oynamak için Internet Cafe Simulator 2 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Internet Cafe Simulator 2 ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator 2 ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator 2 ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator 2 ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9

GeliştiriciCheesecake Dev

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi04.04.2024 - 21:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme35

Dosya boyutu 746 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11626

GÜVENLİKİndireceğiniz Internet Cafe Simulator 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.CheesecakeDev.InternetCafeSimulator2

APK imzası: 3f3acf52796d7fea237c580bc6060edf911a5868

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Internet Cafe Simulator 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Internet Cafe Simulator 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Internet Cafe Simulator 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder