Idle Lumber Empire ikon

Idle Lumber Empire APK

v1.4.0

Idle Lumber Empire, fabrikatör olarak yer alacağınız eğlenceli bir simülasyon oyunu.


Başarılı kurgusu ile öne çıkan Idle Lumber Empire oyununda büyük bir kereste fabrikası olan iş adamı rolüyle yer alıyorsunuz. Idle tarzı geliştirilen bu oyunda büyük bir kereste fabrikasını işletiyor, ev, fabrika ve benzeri inşaatlara odun satıyorsunuz. Ancak fabrikatör olmanın zorlukları da oyunda görev olarak karşınıza çıkıyor. Örneğin, fabrikanızın ihtiyacı olan odunları işleyebilmek için kendinize özel bir ormanlık alan yetiştirmeniz gerekiyor. Bu yetişen ağaçları kesmek ve kereste haline getirmek için de özel çalışanlara ihtiyacınız olacak. Bu görevleri yerine getirdikçe fabrikanız büyüyor ve daha çok para kazanmaya başlıyorsunuz.


Idle Lumber Empire'da bir fabrikanın ihtiyacı olan birçok araç bulunuyor. Taşıma işleri için forklift ve kamyonlar, fabrikanın işleyişi için özel makineler ve daha fazlası oyunda yer alıyor. Fabrikanızın ihtiyaçlarına göre bu araçların yenisini alabilirsiniz. Önemli olan fabrikanızın gelişmesi için çalışmaya devam etmesi.


Game Veterans ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. Idle Lumber Empire APK dosyasını hemen indirin ve fabrikatör olarak işe başlayın. İyi oyunlar.

Idle Lumber Empire nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Idle Lumber Empire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Idle Lumber Empire ekran görüntüleri Idle Lumber Empire ekran görüntüleri Idle Lumber Empire ekran görüntüleri Idle Lumber Empire ekran görüntüleri Idle Lumber Empire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder