Hint Tren Simülatörü ikon

Hint Tren Simülatörü APK

v2023.1.1

Hint Tren Simülatörü Açıklama

Indian Train Simulator gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken başarılı bir tren simülasyonu oyunudur.


Hindistan tren yollarının simülasyonu olan oyunda Hindistan'ın birçok popüler istasyonuna seyahat edecek, yolcu ve yük taşımacılığı yaparak para ödülü kazanacaksınız. Indian Train Simulator'un en dikkat çeken özelliği gerçekçi fizik yapısı ve grafik modellemesi. Bu gerçekçiliği en çok tren modellerinde görebiliyorsunuz. WAP4, WAP7, WDG-3A ve Kaplan Yüz kod adına sahip birçok tren modeli ile Hindistan'ın dağlarında tren sürmek oldukça zevkli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Android simülasyon oyunları arasında tren yapısı ile öne çıkan oyun tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Indian Train Simulator APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Hint Tren Simülatörü APK son sürüm güncellemesinde oyunda yer alan trenler geliştirilmiş, dinamik kamera sistemi eklenmiş ve tren yönetim sistemi optimize edilmiş.

Hint Tren Simülatörü ekran görüntüleri Hint Tren Simülatörü ekran görüntüleri Hint Tren Simülatörü ekran görüntüleri Hint Tren Simülatörü ekran görüntüleri Hint Tren Simülatörü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2023.1.1

GeliştiriciHighbrow Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.08.2018 - 10:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme148

Dosya boyutu 214 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8955

GÜVENLİKİndireceğiniz Hint Tren Simülatörü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.HighbrowInteractive.IndianTrainSim

APK imzası: fa209c8dc3c4c2904513a9b1bc7b941ce667b3cf

Hint Tren Simülatörü eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hint Tren Simülatörü versiyonları:
  • 1. Hint Tren Simülatörü v19.0.4.8
  • 2. Indian Train Simulator v3.0.4

Hint Tren Simülatörü nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hint Tren Simülatörü APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder