Dragon Mania Efsaneleri ikon

Dragon Mania Efsaneleri

v5.1.2a

Dragon Mania Efsaneleri kendi ejderhalarınızı yetiştirip geliştirdiğiniz başarılı bir simülasyon oyunu.


Ejderistan adasında geçen oyun hikayesinde ejderhaları henüz yavruyken alıp besliyor ve onları yenilmez bir savaşçı olarak yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Ejderhaların savaşçı yeteneklerini iyi kullanabilmesi için tüm bakımlarını eksiksiz yapmanız şart. Hatta henüz yavru oldukları zaman onları temizleme, besleme ve onlarla küçük oyunlar oynama etkinliklerini yerine getirdiğinizde size daha sadık oluyorlar.


Dragon Mania Efsaneleri'nde gerçekleşen savaşlar, ejderha yetiştiriciliğinin esas sebebi. Savaşlar genelde üçe üç yapılırken, ejderhaların özel yetenekleri kazananı belirliyor. Burada bir ipucu verelim: ejderhaların özel güçleri doğal hiyerarşiye uygun bir yapıda. Yani, ateş saçan ejderha, kendisinden güçsüz olan ve su sıkan ejderhaya karşı üstün geliyor. Bu nedenle yetiştireceğiniz ejderhaları toplarken bu konuya dikkat etmelisiniz.


Oyunda kullanılan grafikler oldukça yüksek kalitede ve özellikle savaş sahnelerindeki animasyonlar oynama keyfini arttıran hisler uyandırıyor. Ücretsiz Dragon Mania Efsaneleri APK dosyasını indirerek kendi ejderha adanızı kurmaya başlayabilirsiniz.

Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dragon Mania Efsaneleri APK son sürüm güncellemesiyle;

Ejder Zar Atışı özelliği optimize edilmiş,

Kitabe üzerinde ejder arama özelliği yenilenmiş,

Oyun hataları düzeltilmiş.

Yorumlar

Dragon Mania Efsaneleri için toplam 33 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Dragon Mania Efsaneleri v5.1.2a için
Abi yeni sürüm istiyo
Ziyaretçi8 ay önce Dragon Mania v1.0.2 için
Reis benim tel in sürümü android 9 ve markasıda Samsung galaxy a30 sanırım rootsuz've bu oyunu 1 yıldır hileli istiyorum ama bi türlü indiremiyorum kurmaya çalıştığımda "uygulama yüklenmedi" hatayla karşılaşıyorum yardım edersen sevinirim.
Kullanıcı resmi
hsnDnz8 ay önce Dragon Mania v1.0.2 için
Merhaba. Bazı oyunlar hileye karşı önlem almak için root yapılmış telefonlarda çalışmıyor. Bu sebepten dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Ziyaretçi1 yıl önce Dragon Mania Efsaneleri için
Hileli değil
Ziyaretçi1 yıl önce Dragon Mania Efsaneleri için
Çok iyi harika
Ziyaretçi2 yıl önce Dragon Mania v1.0.2 için
Abi oyu coooook güzellik