Dragon Mania Efsaneleri ikon

Dragon Mania Efsaneleri APK

v6.2.0k

Dragon Mania Efsaneleri kendi ejderhalarınızı yetiştirip geliştirdiğiniz başarılı bir simülasyon oyunu.


Ejderistan adasında geçen oyun hikayesinde ejderhaları henüz yavruyken alıp besliyor ve onları yenilmez bir savaşçı olarak yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Ejderhaların savaşçı yeteneklerini iyi kullanabilmesi için tüm bakımlarını eksiksiz yapmanız şart. Hatta henüz yavru oldukları zaman onları temizleme, besleme ve onlarla küçük oyunlar oynama etkinliklerini yerine getirdiğinizde size daha sadık oluyorlar.


Dragon Mania Efsaneleri'nde gerçekleşen savaşlar, ejderha yetiştiriciliğinin esas sebebi. Savaşlar genelde üçe üç yapılırken, ejderhaların özel yetenekleri kazananı belirliyor. Burada bir ipucu verelim: ejderhaların özel güçleri doğal hiyerarşiye uygun bir yapıda. Yani, ateş saçan ejderha, kendisinden güçsüz olan ve su sıkan ejderhaya karşı üstün geliyor. Bu nedenle yetiştireceğiniz ejderhaları toplarken bu konuya dikkat etmelisiniz.


Oyunda kullanılan grafikler oldukça yüksek kalitede ve özellikle savaş sahnelerindeki animasyonlar oynama keyfini arttıran hisler uyandırıyor. Ücretsiz Dragon Mania Efsaneleri APK dosyasını indirerek kendi ejderha adanızı kurmaya başlayabilirsiniz.

Dragon Mania Efsaneleri nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dragon Mania Efsaneleri APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri Dragon Mania Efsaneleri ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dragon Mania Efsaneleri APK güncel sürümü ile;

Yeni Ejder Oyun Tahtası etkinliği eklenmiş,

Büyüleme ve Ejder Ligleri oyun sistemi yenilenmiş,

Ejder seviyeleri 100'den 120'ye çıkarılmış,

Kahraman modunda bulunan harekat haritasına kabus modu eklenmiş.

Yorumlar

Dragon Mania Efsaneleri için toplam 36 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Dragon Mania Efsaneleri v5.4.0f için
Cepte net senı SEVIYORUM ama Bı oyun tavsıyesı were Bılırmıyım sıte ıcın Dragon Vıllage M oda cok guzel bır oyun Onuda Getırır senız Cokkkk mutlu olurummmmm! Sızı Sevıyoruz Cepde.Net :DD
Ziyaretçi8 ay önce Dragon Mania Efsaneleri v5.4.0f için
LuckyPacther Tavsiye ederim Hile aşiklarinin ilacı Apk Modlama Programı
Ziyaretçi1 yıl önce Dragon Mania Efsaneleri v5.1.2a için
Abi yeni sürüm istiyo
Ziyaretçi2 yıl önce Dragon Mania v1.0.2 için
Reis benim tel in sürümü android 9 ve markasıda Samsung galaxy a30 sanırım rootsuz've bu oyunu 1 yıldır hileli istiyorum ama bi türlü indiremiyorum kurmaya çalıştığımda "uygulama yüklenmedi" hatayla karşılaşıyorum yardım edersen sevinirim.
Kullanıcı resmi
hsnDnz2 yıl önce Dragon Mania v1.0.2 için
Merhaba. Bazı oyunlar hileye karşı önlem almak için root yapılmış telefonlarda çalışmıyor. Bu sebepten dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Ziyaretçi2 yıl önce Dragon Mania Efsaneleri için
Hileli değil
Ziyaretçi8 ay önce Dragon Mania Efsaneleri v5.4.0f için
EGER bir oyunu Hilelemek istiyorsan Lucky Pacther Bunun icin war ama oyun Google Play Balantili olmamali nedeni Oyun Google Play Tarafindan Korunuyor Yani Oyun Hileyi Blocklar Bu Yuzden cepte.netden INDIREBILIRSINNNN..! (Cepte Hayrani)