Life is a Game ikon

Life is a Game APK

v2.2.9

Life is a Game, Android cihazlarınızda severek oynayacağınızı düşündüğümüz bir mobil yaşam simülasyonu oyunudur. 


Oyun temel olarak doğumdan ölüme kadar bir karakterin hayatını kontrol edip yönlendirdiğiniz bir simülasyon kurgusuna sahip. Life is a Game APK dosyasını indirip kurduktan sonra kontrol etmek istediğiniz insan karakterini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Bu aşamadan sonra parmak refleksleriniz karakterinizi yönlendirmede çok önemli bir rol oynuyor. Çünkü ekranda beliren madeni para, geliştirme setleri ve karakter özellikleri gibi ikonlar yönetmiş olduğunuz insanın hayatını belirliyor. 


Life is a Game'de özellikle insan yaşamındaki birçok detayı belirlemek oyunu keyifli hale getiriyor. Örneğin, karakterinizin mesleği, okul ve evlilik hayatı gibi detayları tamamen size bağlı. Daha doğrusu reflekslerinize. Yukarıda yazdığımız gibi, karakterinizin hayatının nasıl olmasını istiyorsanız, o paketleri toplamanız gerekiyor. 


Android yaşam simülasyonları arasında Life is a Game piksel grafik modellemesi ve akıcı oyun kurgusu ile öne çıkmayı başarıyor. Milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunda kendi karakterinizi yönetmek için Life is a Game APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Life is a Game ekran görüntüleri Life is a Game ekran görüntüleri Life is a Game ekran görüntüleri Life is a Game ekran görüntüleri Life is a Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder