Havalı Diş Hekimi ikon

Havalı Diş Hekimi APK

v0.3.4

Simülasyon tabanlı Havalı Diş Hekimi oyunuyla eğlenceli diş doktoru görevleri sizi bekliyor.


Doktor olmak zordur ama bu oyun eğlenceli oyun kurgusu ile gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Dediğimiz gibi, Havalı Diş Hekimi'ne diş doktoru olarak başlıyorsunuz. Göreviniz, dişlerinden hasta olan insanları iyileştirmek. Çürüyen dişlere dolgu yapmak, diş çekmek veya yeni takma dişler hazırlamak gibi görevleriniz var. Ayrıca dişini temizletmek isteyen insanları da unutmamak gerek. Hepsiyle tek tek ilgilenin, canlarını yakmadan iyileştirin.


Oyunda her başarılı tedaviden sonra para ödülü kazanıyorsunuz. Para ödülüyle de oyun içi yeni diş tedavisini yapmanızı sağlayan malzemeler alıyorsunuz. Böylece hem muayene hanenizi büyütüyor hem de daha çok hastayı tedavi etmeye başlıyorsunuz.


CrazyLabs ekibinin geliştirdiği bu diş doktorluğu oyunu tamamen ücretsiz. Havalı Diş Hekimi APK dosyasını hemen indirerek ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Havalı Diş Hekimi ekran görüntüleri Havalı Diş Hekimi ekran görüntüleri Havalı Diş Hekimi ekran görüntüleri Havalı Diş Hekimi ekran görüntüleri Havalı Diş Hekimi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder