Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu ikon

Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu APK

v1.2.1

Real Car Parking Master APK oyunu ile keyifli araba park etme deneyimi sizi bekliyor.


Android araba park etme oyunları arasında yer alan Real Car Parking Master ile gerçekçi bir deneyim sizi bekliyor. Başarılı simülasyon yapısına sahip olan oyunda hem şehirde hem de doğada park etme becerilerinizi sergileyeceksiniz. Oyun içerisinde toplamda 150'den fazla görev tabanlı bölüm bulunuyor. Hepsinde başarılı oldukça yeni seviyelerin kilidi açılıyor ve daha zorlu park etme maceraları sizi bekliyor.


Real Car Parking Master oyununun en sevdiğimiz özelliği gerçekçi fizik modellemesi diyebiliriz. Özellikle arabaların grafik modellemelerinde gerçeğe yakın bir tasarım olması oyunun keyfini artırıyor. Park etme simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Real Car Parking Master oyununu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Real Car Parking Master APK dosyasını hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu ekran görüntüleri Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu ekran görüntüleri Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu ekran görüntüleri Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu ekran görüntüleri Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Real Car Parking Master: Çok Oyunculu Araba Oyunu v1.2.1 için
Shadow