Ragduel ikon

Ragduel APK

v1.6

Ragduel, Vahşi Batı temalı geliştirilen eğlenceli bir kovboy oyunudur.


Oynaması eğlenceli oyunlar arasında yer alan Ragduel'de, kovboyların atışmasına katılıyorsunuz. Amacınız, kontrolünüzdeki kovboyun rakibini vurmak. Sıradışı bir oyun mekanizmasına sahip olan Ragduel'de kovboyların kolları sürekli aşağı yukarı sallanıyor. Size düşen görev doğru zamanda ateş düğmesine bakarak kovboy çatışmasını başlatmak. Daha sonra silah doğru açıya her geldiğinde ateş ediyor ve rakibinizi vurmaya çalışıyorsunuz.


Ragduel'i diğer oyunlardan ayıran en önemli farklı benzersiz oyun yapısı. Oldukça yeni olan bu yapı ile oynaması gayet keyifli bir deneyim sizi bekliyor. 20'den fazla silah türü, onlarca bölüm ve savaşmak için muhteşem tasarıma sahip Vahşi Batı coğrafyası oyunda sizi bekliyor. Tamamen ücretsiz Ragduel APK dosyasını indirin ve kovboy kapışmasına katılın. İyi oyunlar.

Ragduel nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ragduel APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ragduel ekran görüntüleri Ragduel ekran görüntüleri Ragduel ekran görüntüleri Ragduel ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder